Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
28.12.2011 - 11:58
ST a mohu potvrdit, že to funguje i bez říborů:)))
|
28.12.2011 - 11:53
Moc pěkné kousky tebe ne tebe..ST
|
28.12.2011 - 11:51
Tak teď můzy odhazují blůzy:)ST
|
28.12.2011 - 11:49
Krásné, silné verše..i já mívám stejné pocity:)ST
|
28.12.2011 - 11:43
prach na řasách, anděl padl
nelhal, neuměl lhát a pak zvadl jako tolikrát když někdo přestal mít rád:(ST..krásné verše:) |
28.12.2011 - 11:39
Gratuluji:)))
|
28.12.2011 - 11:38
Mluvení stříbro mlčeti zlato
splněná přání,přijdou ti za to:)ST |
28.12.2011 - 11:34
Dobrá rada nad zlato:)
|
28.12.2011 - 11:32
To aby bylo v co věřit.ST
|
28.12.2011 - 11:27
Popelko Květko
nezoufej střevíčky z oříšku obouvej:)ST |
28.12.2011 - 10:15
Opět supertipová:))
|
28.12.2011 - 10:14
St..má to sílu:))
|
28.12.2011 - 10:13
Dobrý začátek:)Z nic se dá mnoho utvořit:)))
|
28.12.2011 - 10:11
ST
|
28.12.2011 - 10:06
Není třeba v ženě se vyznat..důležité je ji poznat:)Pěkně napsané.
|
28.12.2011 - 10:04
Květované šaty..hmm:)ST
|
28.12.2011 - 09:49
Prodají i co bys nechtěl..na infekční abys letěl:(ST
|
28.12.2011 - 09:47
i bez lesku..to jde ano:)
|
28.12.2011 - 09:46
Au:(
|
28.12.2011 - 09:45
Whau..tak tohle se ti moc povedlo:)ST
|


