Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
04.01.2012 - 17:18
I po druhé za St..bolavé, rozedrané, hluboké jak propast sama..
04.01.2012 - 16:57
Mario de Janeiro: Ty snad držíš celibát či co?:))Dík
04.01.2012 - 16:09
severanka: Siorak: Kapka: Moc dík:)
04.01.2012 - 16:09
šuměnka: tyty ty šumná ženo..to je jinak zamýšleno:)
Chtěla jsem tím říct, že občas tě někdo hledá i přesto, že ty o to vůbec nestojíš:))
04.01.2012 - 13:57
Telku jsem neviděla asi měsíc..takže jen podle toho co píšeš..souhlasím, stačilo by přidat:)
04.01.2012 - 13:31
krásné a nápodobně:))
04.01.2012 - 12:17
a navíc i prší:)
04.01.2012 - 12:16
Nic je nebolí, netrápí..je jim dobře.
04.01.2012 - 12:11
Někdo dřív a někdo později..Vítej na Libresu..ať se ti líbí:)
04.01.2012 - 12:04
Tak toto dobře znám..St
04.01.2012 - 10:38
mooc roztomilé..ST
04.01.2012 - 10:19
Všichni pejci sborem štěkaj
tisknout tvoje verše spěchaj
svým páníčkům pod polštáře
dvě kopie nechaj:)
04.01.2012 - 09:38
Psavec to je divné zvíře
smíchem duše provoní
občas žije v černé díře
jindy cválá na koni...Opravdu pro všechny:))ST
04.01.2012 - 09:35
JESKYNĚ TVÉHO SNĚNÍ
ÚKRYT RADOSTÍ, ODPUŠTĚNÍ..překonáváš se:))ST
04.01.2012 - 09:27
Tluču si tu do bubínku, kde je konec Budulínkům?
04.01.2012 - 09:23
Chrostíka v extázi
ráda bych viděla
stejně jak lávku
co sluncem zbělela:)Krásný, přírodou a vodou vonící:)..
04.01.2012 - 09:16
Zabolel a to ani nevím proč?ST
04.01.2012 - 09:11
v ústech či těly, zda by to mohli zda by směli?Pěkné.
04.01.2012 - 09:09
Jo dětičky a jejich starosti:)
04.01.2012 - 09:08
No to jsou ti vlci..krabičá brrr:)
1 ... 349|350|351|352|353|354|355|356|357 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku