Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
04.01.2012 - 08:56
Čert je vem...jednou se splní i tvůj sen:)
|
04.01.2012 - 08:54
..za odměnu mi vyprávěla
30let svého života má Grisea Corneta:)ST |
04.01.2012 - 08:44
Nádherně vyrovnané:)ST
|
04.01.2012 - 08:41
Tedyy...škoda, že nejsem labuťák...takové zničení hmmmm:)STrašně krásný, romantický, sladkýýýý:))
|
04.01.2012 - 08:38
Tvoje verše znějí přes vody
kde na ty frky bereš návody řechtám se až padám k zemi tvé verše jsou oblíbený:))ST |
03.01.2012 - 19:27
Tomu říkám fantazie...bravo:)ST
|
03.01.2012 - 19:20
..ten čas:)..
|
03.01.2012 - 19:18
Ostrov přání
ze tvých dlaní mlčící naděje křičící přání:)Moc pěkné, hluboké, jemné.. |
03.01.2012 - 19:11
Souhlasím:)
|
03.01.2012 - 17:20
Hmmm moc dobrá ochutnávka:)..
|
03.01.2012 - 16:14
Mario de Janeiro: Hmmm ty také znáš:)))
|
03.01.2012 - 15:32
Květka Š.: To bude kouzelné..děkuji na čajík o páté kvaltuji:)))
|
03.01.2012 - 15:04
Vždy je lepší chtít víc:))ST..nádherné, smyslné kolíbání:))
|
03.01.2012 - 14:13
st za tu odvahu
jen neohlédnout jen nevyblednout jen vpřed v naději jít:)Často se k tobě vracím:))) |
03.01.2012 - 12:40
I přes svojí krásu zabolela:(..
|
03.01.2012 - 12:34
krabička pootevřena...sirka tonoucí
v žáru spalujícího chci!!! Konečně!ST:) |
03.01.2012 - 11:12
Super zahrádka
vonící štěstím už běžím na čajík možná i přespím:)))Krásné.. |
03.01.2012 - 10:55
hezoučké:)
|
03.01.2012 - 10:10
severanka: ty to taky znáš, že jo:)))
|
03.01.2012 - 10:08
S pokorou a úctou ano:)ST
|


