Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
03.01.2012 - 09:58
tvá duše je velkolepá
láska věru bývá slepá:)
zasílám ti supertip
že i slepým čte se líp:))
03.01.2012 - 08:48
Důležití jsou to lidé
každý z nás je potřebuje(musí)
i když občas před návštěvou
máme kůži husí:(
Prosťě...Děkujeme, že jsou:)))ST
03.01.2012 - 08:42
smích je pro mne cennost denní, beze smíchu život není:)))
03.01.2012 - 08:40
jak to koťe v botičce:)
03.01.2012 - 08:33
Chladné ruce
žhavé tělo
upřímné srdce
touhou se chvělo:)
03.01.2012 - 08:30
proč šílíš z vůně vlasů
prohnutí křivek pasů
v polích zralých klasů
jsi muž co cení si krásu?
Nádherné, působivé:)ST
03.01.2012 - 08:25
Jééé to bych si zahrála
pořádně ti nandala:))..
03.01.2012 - 08:23
SEDM DNÍ NĚŽ PŘIJDE VĚČNOST..koloušci a jiná mláďátka jsou sladká, když poprvé se zvedají:)ST
03.01.2012 - 08:15
Hodně dobré, pravdivé:))..
03.01.2012 - 08:14
Příště zkus Novohradsko..tam není les tak agresivní, plný:)))Hahahaha
03.01.2012 - 08:09
každá svíce svůj plamen najde:)
03.01.2012 - 08:07
Zapíchat si to bych chtěla...
šipka k terči doletěla, že to
nebyl krypl trefil dvacet tripl:)
K tomu ozon pitralonu..........
škoda, že už musím domu:)ST
02.01.2012 - 19:54
jééé to je nyny:)
02.01.2012 - 19:48
Tak jak mladý cítíš sebe
tak to už je jisté,
nějaký blb napsal chybu ve tvým rodným listě:)Mladíku:))ST
02.01.2012 - 19:40
duet všech hádek..moc pěkné.
02.01.2012 - 19:38
Silné..st
02.01.2012 - 19:19
Pěkná pomsta:)
02.01.2012 - 19:16
Děkuji a nápodobně:)
02.01.2012 - 19:11
Nespoutaná..v přírodním parku:)))Ano tam šílenství lze potkat:)))ST
02.01.2012 - 19:07
Tedy..nemám slov:)..u mě to je co říct..ty poslední dvě sloky nepřekonatelný:))Tiše závidím..ST
1 ... 351|352|353|354|355|356|357|358|359 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku