Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
03.01.2012 - 09:58
tvá duše je velkolepá
láska věru bývá slepá:) zasílám ti supertip že i slepým čte se líp:)) |
03.01.2012 - 08:48
Důležití jsou to lidé
každý z nás je potřebuje(musí) i když občas před návštěvou máme kůži husí:( Prosťě...Děkujeme, že jsou:)))ST |
03.01.2012 - 08:42
smích je pro mne cennost denní, beze smíchu život není:)))
|
03.01.2012 - 08:40
jak to koťe v botičce:)
|
03.01.2012 - 08:33
Chladné ruce
žhavé tělo upřímné srdce touhou se chvělo:) |
03.01.2012 - 08:30
proč šílíš z vůně vlasů
prohnutí křivek pasů v polích zralých klasů jsi muž co cení si krásu? Nádherné, působivé:)ST |
03.01.2012 - 08:25
Jééé to bych si zahrála
pořádně ti nandala:)).. |
03.01.2012 - 08:23
SEDM DNÍ NĚŽ PŘIJDE VĚČNOST..koloušci a jiná mláďátka jsou sladká, když poprvé se zvedají:)ST
|
03.01.2012 - 08:15
Hodně dobré, pravdivé:))..
|
03.01.2012 - 08:14
Příště zkus Novohradsko..tam není les tak agresivní, plný:)))Hahahaha
|
03.01.2012 - 08:09
každá svíce svůj plamen najde:)
|
03.01.2012 - 08:07
Zapíchat si to bych chtěla...
šipka k terči doletěla, že to nebyl krypl trefil dvacet tripl:) K tomu ozon pitralonu.......... škoda, že už musím domu:)ST |
02.01.2012 - 19:54
jééé to je nyny:)
|
02.01.2012 - 19:48
Tak jak mladý cítíš sebe
tak to už je jisté, nějaký blb napsal chybu ve tvým rodným listě:)Mladíku:))ST |
02.01.2012 - 19:40
duet všech hádek..moc pěkné.
|
02.01.2012 - 19:38
Silné..st
|
02.01.2012 - 19:19
Pěkná pomsta:)
|
02.01.2012 - 19:16
Děkuji a nápodobně:)
|
02.01.2012 - 19:11
Nespoutaná..v přírodním parku:)))Ano tam šílenství lze potkat:)))ST
|
02.01.2012 - 19:07
Tedy..nemám slov:)..u mě to je co říct..ty poslední dvě sloky nepřekonatelný:))Tiše závidím..ST
|


