Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
02.01.2012 - 19:03
ST
|
02.01.2012 - 18:46
Ten kdo hce víc
víc se i snaží svačinka na bříšku ta smysly blaží:))ST |
02.01.2012 - 18:26
Třetí sloka úžasná:)).
|
02.01.2012 - 18:23
lože z květů
ptačí zpěv vůkol něžný lásky hněv? |
02.01.2012 - 17:10
Tedy nevím nehádám
že by další človíček na světě byl vyžádán? St..za tolik citu ve verších:) |
02.01.2012 - 17:03
Queer: Takové hups:))
|
02.01.2012 - 16:08
Elisha: Tak jak slunce vstávat musí, abstinence sexu dusí:))
|
02.01.2012 - 16:03
Ať jde ti to letos stejně
budem se zas plácat v ..? Krásné přání:))) |
02.01.2012 - 15:59
Doufám, že už je lépe.Krásné avšak přesmutné:(ST
|
02.01.2012 - 15:40
Naučit toto nejde..
z kamenných srdcí tento um vzejde jako člověk cenu máš svojí čest,,ty neprodáš:))) |
02.01.2012 - 15:03
ttragelaf: Moc dík za takovou poklonu navíc ve verších:)))
|
02.01.2012 - 14:58
Nežli kůň vodě
odevzdá tělo hrabe dno kopytem víc než by se mělo to hledá jistotu vodičky čiré tvé verše pokaždé jsou mi moc milé:)St |
02.01.2012 - 14:53
přeji ti ať už jsi celá:))
|
02.01.2012 - 14:52
suprově sepsáno, smekám St:)
|
02.01.2012 - 14:49
hmmm, náhody bývají nejlepší:)))
|
02.01.2012 - 14:47
Hodně písmenek dobře poskládaných..ST:)
|
02.01.2012 - 14:44
ST...pozdě, ale našla:)
|
02.01.2012 - 14:29
Moře umí našeptávat, také poslouchat:)..
|
02.01.2012 - 14:27
Netop texty, mosty nepal
netrap se už víc po bolesti brzy nezůstane nic:) |
02.01.2012 - 14:24
Kars: Pro každičký nerv i sval
na sněhu, nevěřím že by ses bál doválet se pro něhu:)Děkuji:))) |


