Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
02.01.2012 - 19:03
ST
02.01.2012 - 18:46
Ten kdo hce víc
víc se i snaží
svačinka na bříšku
ta smysly blaží:))ST
02.01.2012 - 18:26
Třetí sloka úžasná:)).
02.01.2012 - 18:23
lože z květů
ptačí zpěv
vůkol něžný
lásky hněv?
02.01.2012 - 17:10
Tedy nevím nehádám
že by další človíček
na světě byl vyžádán?
St..za tolik citu ve verších:)
02.01.2012 - 17:03
Queer: Takové hups:))
02.01.2012 - 16:08
Elisha: Tak jak slunce vstávat musí, abstinence sexu dusí:))
02.01.2012 - 16:03
Ať jde ti to letos stejně
budem se zas plácat v ..?
Krásné přání:)))
02.01.2012 - 15:59
Doufám, že už je lépe.Krásné avšak přesmutné:(ST
02.01.2012 - 15:40
Naučit toto nejde..
z kamenných srdcí
tento um vzejde
jako člověk cenu máš
svojí čest,,ty neprodáš:)))
02.01.2012 - 15:03
ttragelaf: Moc dík za takovou poklonu navíc ve verších:)))
02.01.2012 - 14:58
Nežli kůň vodě
odevzdá tělo
hrabe dno kopytem
víc než by se mělo
to hledá jistotu
vodičky čiré
tvé verše pokaždé
jsou mi moc milé:)St
02.01.2012 - 14:53
přeji ti ať už jsi celá:))
02.01.2012 - 14:52
suprově sepsáno, smekám St:)
02.01.2012 - 14:49
hmmm, náhody bývají nejlepší:)))
02.01.2012 - 14:47
Hodně písmenek dobře poskládaných..ST:)
02.01.2012 - 14:44
ST...pozdě, ale našla:)
02.01.2012 - 14:29
Moře umí našeptávat, také poslouchat:)..
02.01.2012 - 14:27
Netop texty, mosty nepal
netrap se už víc
po bolesti brzy nezůstane nic:)
02.01.2012 - 14:24
Kars: Pro každičký nerv i sval
na sněhu, nevěřím
že by ses bál
doválet se pro něhu:)Děkuji:)))
1 ... 352|353|354|355|356|357|358|359|360 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku