Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
19.01.2012 - 14:54
cítímpřežívám..já: Ale zlatíčko..to je zveršovanej kousíček scifi:))Nasadit úsměv číslo jedna a jedééém!
19.01.2012 - 14:52
cítímpřežívám..já: A ty milouš..liškouš děkujouš:))
19.01.2012 - 14:27
řekla bych,že stoupenci tajného ismáílitského hnutí..v každém případě je toto dílko nádhernoST:))
19.01.2012 - 13:54
Dobře, že jen štěkáš:))Skvěle napsané ST
19.01.2012 - 13:42
Láska schovat se nedá
kdo nehledá či hledá
kdo schovává tomu běda..
zbydou pouze líčka bledá...víčka rudá:(ST..moc hezké:)
19.01.2012 - 13:32
E.T.Jane: kdo mezi řádky čte..jako třeba E.T.Jane:))Děkuji za zastaveníčko:))
19.01.2012 - 13:10
..jo doba taková..st
19.01.2012 - 13:00
Mno synek mi po ránu vykládal jak opravoval ve snu telku, ale zevnitř:))Pěkné usínání:))
19.01.2012 - 12:57
Pozdravuj ji:))St..za mnoho citů:))
19.01.2012 - 12:54
Co se týká toho...ať si každý veme kolik snese:))St
19.01.2012 - 12:50
..na tchýni to snad ani hřích néjni:((
19.01.2012 - 12:47
Neléčit poddat se nemoci té
roznést ten virus pro jiné:))Mohl bys klidně namlouvat pohádky do rozhlasu:))ST
19.01.2012 - 10:40
Jééé ta chlebem koláčky zavoněla:)))
19.01.2012 - 10:33
ST
19.01.2012 - 10:28
Je dnes doba věru zlá
každý někam pospíchá:(
Za tvůj útěk přijmi vděk
mizím v dálku do pasek:)ST
19.01.2012 - 10:11
a tak je to správné:)Známej přístav, plný neznámého nabízející poznat:))ST
19.01.2012 - 10:08
Velmi povedený..ST
19.01.2012 - 10:06
ST..super fantazie:))
19.01.2012 - 10:04
Ale smí to být..pokud obě chtějí:))ST
19.01.2012 - 09:59
Ne abys dlabal ty pilule pořád!Jinak ode mne ST
1 ... 321|322|323|324|325|326|327|328|329 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku