Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
19.01.2012 - 14:54
cítímpřežívám..já: Ale zlatíčko..to je zveršovanej kousíček scifi:))Nasadit úsměv číslo jedna a jedééém!
|
19.01.2012 - 14:52
cítímpřežívám..já: A ty milouš..liškouš děkujouš:))
|
19.01.2012 - 14:27
řekla bych,že stoupenci tajného ismáílitského hnutí..v každém případě je toto dílko nádhernoST:))
|
19.01.2012 - 13:54
Dobře, že jen štěkáš:))Skvěle napsané ST
|
19.01.2012 - 13:42
Láska schovat se nedá
kdo nehledá či hledá kdo schovává tomu běda.. zbydou pouze líčka bledá...víčka rudá:(ST..moc hezké:) |
19.01.2012 - 13:32
E.T.Jane: kdo mezi řádky čte..jako třeba E.T.Jane:))Děkuji za zastaveníčko:))
|
19.01.2012 - 13:10
..jo doba taková..st
|
19.01.2012 - 13:00
Mno synek mi po ránu vykládal jak opravoval ve snu telku, ale zevnitř:))Pěkné usínání:))
|
19.01.2012 - 12:57
Pozdravuj ji:))St..za mnoho citů:))
|
19.01.2012 - 12:54
Co se týká toho...ať si každý veme kolik snese:))St
|
19.01.2012 - 12:50
..na tchýni to snad ani hřích néjni:((
|
19.01.2012 - 12:47
Neléčit poddat se nemoci té
roznést ten virus pro jiné:))Mohl bys klidně namlouvat pohádky do rozhlasu:))ST |
19.01.2012 - 10:40
Jééé ta chlebem koláčky zavoněla:)))
|
19.01.2012 - 10:33
ST
|
19.01.2012 - 10:28
Je dnes doba věru zlá
každý někam pospíchá:( Za tvůj útěk přijmi vděk mizím v dálku do pasek:)ST |
19.01.2012 - 10:11
a tak je to správné:)Známej přístav, plný neznámého nabízející poznat:))ST
|
19.01.2012 - 10:08
Velmi povedený..ST
|
19.01.2012 - 10:06
ST..super fantazie:))
|
19.01.2012 - 10:04
Ale smí to být..pokud obě chtějí:))ST
|
19.01.2012 - 09:59
Ne abys dlabal ty pilule pořád!Jinak ode mne ST
|


