Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
20.01.2012 - 09:34
Suprovka:)ST
|
20.01.2012 - 09:32
Překonáváš se tuto je nádhernoST:)
|
20.01.2012 - 09:31
Dobře napsané:)
|
20.01.2012 - 09:30
Pěkná:)
|
20.01.2012 - 09:29
HuSTý:)
|
20.01.2012 - 09:10
určitě se usměje:)
|
20.01.2012 - 09:09
Chichi trubka jeden:)ST
|
20.01.2012 - 09:07
E.T.Jane: Každá i když z Prahy třeba
citem pozná, jak vysedat:)))Děkuju:)) |
20.01.2012 - 09:06
Ta je velmi, velmi pěkná čoveče:))ST
|
20.01.2012 - 09:03
Mizivá bych sázela:)ST
|
20.01.2012 - 09:01
St beze slov:)
|
20.01.2012 - 09:00
Bíša: Jen co mu nožky vládly:))Děkuju:)!
|
20.01.2012 - 08:58
CULIKATA: Tys stvořena v sedlo koňské, vlajou culíčky barvy loňské slámičky:)))Děkuju za zastaveníčko:)))
|
20.01.2012 - 08:57
Kars: Už pomalu vymíraj s koňma, ale jsou:))Dík!
|
20.01.2012 - 08:55
Psavec: Pravdu díš..déšť, sníh, voda, bláto nepohoda..koňačka s přehledem dá to:))Dík:))
|
20.01.2012 - 08:53
enigman: No utíkal co mohl..brzo vypadly..ty vidle:)))Dík!
|
20.01.2012 - 08:52
blue: Siorak: labuť: Mnohokrát děkuji za návštěvu Vaší..každého slůvka si moc vážím:)))
|
19.01.2012 - 20:23
Už je to dávno, pokud nevykrvácel žije dodnes:)Dík
|
19.01.2012 - 20:19
gabkin: Babky teho semelou...potvory:))Dík za nyny veršíčky:)
|
19.01.2012 - 20:18
Kapka: Kapičko děkuji..mne koně taky voněj mooc:))
|


