Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
20.01.2012 - 19:46
carodejka: Z jedné jsi vyskočila, čarovnou hůlku v pramínku vědění omočila:))Děkuji!
|
20.01.2012 - 19:09
Auva ta zabolela moc:(ST..za hloubku
|
20.01.2012 - 18:49
Dobře mu tak:)
|
20.01.2012 - 18:47
střelkyně1: To jsi mi potěšila..střelko milá:)Dík.
|
20.01.2012 - 18:07
Kapka: DĚKUJI:))za návštěvu:)
|
20.01.2012 - 17:18
WAYWARD: TY JI ZNÁŠ LUMPE:))DÍK!
|
20.01.2012 - 16:52
to je nádhernýýý...já no odpouštím...NEVA..Chichichi se vybarvuješ:))
|
20.01.2012 - 16:38
Už jsi v záložce:)
|
20.01.2012 - 16:37
Tak je sladká:)
|
20.01.2012 - 16:32
Tedyyy to je zase jednou rozhejbačka...smím prosit:))
|
20.01.2012 - 16:27
G.P.: Je to kniha celá veršovaná..nádherná:))Dík za milej komentík:)Tady kousek ukázky...prodej si ty první dva, nedávej však koníka..ani za šat vyšívaný ani za pás krumplovaný..na zemi i pod zemí přítelem ti bude vždy...možná to není úplně přesně píšu to z hlavy:)
|
20.01.2012 - 15:49
Elisha: Děkuju:)!
|
20.01.2012 - 15:48
Kajuta: Dokonalá představivost, nebo jsi tam byl???:)Dík že čteš:))
|
20.01.2012 - 15:40
tedy charakter barvy nerez
to mít bych sem nelez..kde se to sežene?Pac lišák:))ST |
20.01.2012 - 15:37
Dech beroucí krásnoST:))
|
20.01.2012 - 15:34
churry: Děkuju:))Tak mi synek zabásnil, než usnul..verše s tím hrbem jsou jeho..chichi:)Dík za milej komentík!
|
20.01.2012 - 14:58
labuť: Pravdu máš labuti milá, jsou naše obrovská hnací síla:))Dík!
|
20.01.2012 - 14:11
Zaženeš:)Pěkně napsané..
|
20.01.2012 - 13:54
Určitě uspěje..už neplakej:))
|
20.01.2012 - 13:43
6thSun: Děkuju:)))!
|


