Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
18.01.2012 - 08:57
Tady není víc co psát..St musím malovat:)
|
18.01.2012 - 08:55
To vůbec není zlé..tlapky mi skáčou do tance:)ST
|
18.01.2012 - 08:52
Čmuchám verše lásky plné
při čtení až v šíji trne:)ST |
18.01.2012 - 08:42
KrásnoST..určitě to ocenila:))
|
18.01.2012 - 08:40
Má to dobrou myšlenku:)Pěkně napsané ST
|
18.01.2012 - 08:38
Než na tvé dílo vždy skočím
pro jistotu nejdřív močím. Protože ty tvoje díla i bejka by porazila...smíchy bych se...ST:)) |
18.01.2012 - 08:33
Určitě potkáte se v ráji...ST
|
18.01.2012 - 08:31
Tys snad ses potkal s lišáčkem:))Krásné, rozverné, veselé:))
|
18.01.2012 - 08:24
Špáďa: Děkuji až zahříváto
tys básníků modré zlato:)) |
18.01.2012 - 08:19
Mbonita: Máš to u mne:))Děkuji moc:))
|
18.01.2012 - 08:16
Kars: Kdo uteče, ten vyhrajééééé:)Děkuju:)
|
18.01.2012 - 08:07
donne: liška..a ne proto jak spíš, ale pro chytrost určitě:)))
|
17.01.2012 - 19:53
Moc dobrý:)
|
17.01.2012 - 19:51
sory za tu chybu:(
|
17.01.2012 - 19:34
Mne tedy lhostejný nejsi!!:)ST
|
17.01.2012 - 18:30
Mario de Janeiro: :))))))Díky!
|
17.01.2012 - 17:51
Siorak: :))
|
17.01.2012 - 16:47
JOJO taky na to často myslím:))
|
17.01.2012 - 16:42
ZAJÍMAVÉ..PUTUJEŠ DO ZÁLOŽKY:)ST A VÍTEJ:)
|
17.01.2012 - 16:36
Že bych se Přidala a všechny je sežrala?Mlask:-0
|


