Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
19.01.2012 - 19:31
severanka: a jak koukám tak ty taky:))Dík za krásnej komentík:))
|
19.01.2012 - 19:10
NěžnoST sama:)
|
19.01.2012 - 18:21
Mario de Janeiro: Již cválám ku tvému stavení..voní zde koblížkové mámení:)))
|
19.01.2012 - 17:58
ttragelaf: To snad ani není žena, nebo silně postižená?:(Braň se směle příteli koní...do níííí:))
|
19.01.2012 - 17:57
To je moc dobře výstižný..uf..:))
|
19.01.2012 - 17:54
dlouhejkour: Pokud práce se nebojíš až nakrmíš, podojíš...skoro k ránu poděkujou jistě ano:)))Dík za návštěvu a za pěkný koment:)
|
19.01.2012 - 17:52
Hybridka22: Díkes kočko:))))
|
19.01.2012 - 17:51
jc senior: Rychle jsem ti v patách:))Dík:)
|
19.01.2012 - 17:50
Rezkaaa: Dík občas mi kámošku Rezku připomene tvůj nick:))Byla to pohodářská kobylka:)))
|
19.01.2012 - 17:11
To je moc hezké vyznání:))ST
|
19.01.2012 - 17:09
G.P.: Nevoní jim podrazáci
co neuměj vzít za práci....Old Spice můžu:))Dík za nyny komentík:)) |
19.01.2012 - 16:57
Květka Š.: Květko děkuji za krásné veršíky:))
|
19.01.2012 - 16:30
Tomáš: Díkes:))
|
19.01.2012 - 16:16
čubík: Nemaj čas..se s tím mazat:))Dík!
|
19.01.2012 - 16:15
střelkyně1: Viď!Je to hoodně stará záležitost, ale ten dostal chichichi:))Ani mne nezažaloval che:))
|
19.01.2012 - 16:02
Elisha: čtyřkama do zadnice a hnát je sviňským krokem:)))Dík!
|
19.01.2012 - 15:54
Pěkné moc ST
|
19.01.2012 - 15:52
Neříkej..jen si mysli:)
|
19.01.2012 - 15:51
Hmmm..nejlepší je to čekání:)SToprocentně k šílenství dohání:))
|
19.01.2012 - 15:43
cítímpřežívám..já: Nejlíp se píše o minulosti, která už přebolela:))Díky, že čteš!
|


