Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
20.01.2012 - 13:28
Psavec: Porodím ti koně sivé, krásné koně zlatohřívé po nich přijde koník hned..dva hrby mu zdobí hřbet.Prodej si ty první dva nedávej však koníka...:))Díky!
|
20.01.2012 - 13:22
Pěkné takové čiSTé:))
|
20.01.2012 - 12:55
Ahjo...tolik bolestí v tom světě:(
|
20.01.2012 - 12:52
enigman: Hleď si jejích hrbů:))
|
20.01.2012 - 12:34
E.T.Jane: A tak to moooc dobře děláš:))Děkuji!
|
20.01.2012 - 12:01
Teeeedy suprovka:))
|
20.01.2012 - 11:40
Bíša: Děkuju, ráda vzpomínám na doby kdy mamča mi četla, snažím se být stejná aspoň v tomhle:)
|
20.01.2012 - 10:41
Marta Valenová: Ne!TAKHLE:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))! |
20.01.2012 - 10:28
Chichichichi:)ST
|
20.01.2012 - 09:55
KrásnoST:)
|
20.01.2012 - 09:51
To je moc dobré ST
|
20.01.2012 - 09:47
Moc nyny:))ST
|
20.01.2012 - 09:45
A když pytlík vysypán, unaven jest tvorstva pán:))ST
|
20.01.2012 - 09:43
Kuskus Pruhovaná: Směji se:))Díky:))
|
20.01.2012 - 09:42
DoST dobré:))
|
20.01.2012 - 09:40
JDEŠ DO ZÁLOŽKY:))
|
20.01.2012 - 09:39
Kuskus Pruhovaná: :))Díky:)
|
20.01.2012 - 09:38
ST.....zabolela:(
|
20.01.2012 - 09:36
Kuskus Pruhovaná: Na telátko nikdy..na dvounohý tele...asi, asi určitě...pokud si to zaslouží:))Dík za zastavení proužku:)))
|
20.01.2012 - 09:34
Hmm:)ST
|


