Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
19.01.2012 - 09:51
Stojím naslouchám tiše..neboj anděl vylez z skrýše:)St
|
19.01.2012 - 09:20
Zdeněk Farkaš: Já děkuji a věř, že tvůj Budulínek mi nedá spát
též se slůvky umíš dobře nakládat:)) |
19.01.2012 - 09:16
GABER: Někdo verše skládá
jiný úvahy, romány spřádá to zase neumím já každý místečko tu má..já ti velice děkuji:))) |
19.01.2012 - 09:12
kritiku lze psát, lze i přijímat:)Moc hezky napsané:)
|
19.01.2012 - 09:01
...ale já se z tebe asi brzy po...škoda,že nejde dát tři ST:))
|
19.01.2012 - 08:57
svou mužnost dávám růžím v plen
než jitro rosou těla zkrápí tou vůní, krásou ukojen:)SaTénové růže tvé:)) |
19.01.2012 - 08:52
Kdepak bezmoc na tě nevyzraje:)
|
19.01.2012 - 08:39
charibeja: Děkuju:)))
|
19.01.2012 - 08:33
Bíša: Děkuji:))
|
19.01.2012 - 08:33
střelkyně1: Dík za milej komentík:))
|
18.01.2012 - 20:53
Už ti pršíííím:)
|
18.01.2012 - 20:38
podle úhlu pohledu:))Pěkné
|
18.01.2012 - 20:37
Hmm...dokud ta práce je.Jinak souhlas za ST:)
|
18.01.2012 - 19:59
taky tuto kombinaci nemusím:)Jinak moc pěkné:)
|
18.01.2012 - 19:41
Koukej pořádně nahlas řvát..není tě slyšet..řvi napořááááád:)ST
|
18.01.2012 - 19:35
Jsi sladce modro-lila
jsi duše jež pochopila jsi pověstná Dobromila jsi květů pel toť jsi ty celá:))Pastva pro duše i roje včel St krát min.padesát:)!!!! |
18.01.2012 - 18:43
Tak ta je estéčková:))Nádherné:))
|
18.01.2012 - 18:17
zenge s chutí svléká u sklenice mléka..píšeš jako mladík!Žiješ heuréka!!!ST
|
18.01.2012 - 17:03
Pěkné:)
|
18.01.2012 - 16:50
Hloubku má:)Pěkně napsaná:))ST
|


