Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
19.01.2012 - 09:51
Stojím naslouchám tiše..neboj anděl vylez z skrýše:)St
19.01.2012 - 09:20
Zdeněk Farkaš: Já děkuji a věř, že tvůj Budulínek mi nedá spát
též se slůvky umíš dobře nakládat:))
19.01.2012 - 09:16
GABER: Někdo verše skládá
jiný úvahy, romány spřádá
to zase neumím já
každý místečko tu má..já ti velice děkuji:)))
19.01.2012 - 09:12
kritiku lze psát, lze i přijímat:)Moc hezky napsané:)
19.01.2012 - 09:01
...ale já se z tebe asi brzy po...škoda,že nejde dát tři ST:))
19.01.2012 - 08:57
svou mužnost dávám růžím v plen
než jitro rosou těla zkrápí
tou vůní, krásou ukojen:)SaTénové růže tvé:))
19.01.2012 - 08:52
Kdepak bezmoc na tě nevyzraje:)
19.01.2012 - 08:39
charibeja: Děkuju:)))
19.01.2012 - 08:33
Bíša: Děkuji:))
19.01.2012 - 08:33
střelkyně1: Dík za milej komentík:))
18.01.2012 - 20:53
Už ti pršíííím:)
18.01.2012 - 20:38
podle úhlu pohledu:))Pěkné
18.01.2012 - 20:37
Hmm...dokud ta práce je.Jinak souhlas za ST:)
18.01.2012 - 19:59
taky tuto kombinaci nemusím:)Jinak moc pěkné:)
18.01.2012 - 19:41
Koukej pořádně nahlas řvát..není tě slyšet..řvi napořááááád:)ST
18.01.2012 - 19:35
Jsi sladce modro-lila
jsi duše jež pochopila
jsi pověstná Dobromila
jsi květů pel
toť jsi ty celá:))Pastva pro duše i roje včel St krát min.padesát:)!!!!
18.01.2012 - 18:43
Tak ta je estéčková:))Nádherné:))
18.01.2012 - 18:17
zenge s chutí svléká u sklenice mléka..píšeš jako mladík!Žiješ heuréka!!!ST
18.01.2012 - 17:03
Pěkné:)
18.01.2012 - 16:50
Hloubku má:)Pěkně napsaná:))ST
1 ... 322|323|324|325|326|327|328|329|330 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku