Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
18.01.2012 - 10:29
Hezky napsané:))ST
18.01.2012 - 10:27
Kdykoliv:)..
18.01.2012 - 10:25
ST..zaslouženě..krásné verše:)
18.01.2012 - 10:22
Jasan jdeme se válet, lenošit:))ST
18.01.2012 - 10:20
Hodně dobré..st
18.01.2012 - 10:15
Jojo krása koruny:)Moc pěkná pohádka:)ST
18.01.2012 - 10:10
Jen obrovské ooooo:)NádhernoSt a mnoho pocitů vyřčeno v krásném příběhu:)
18.01.2012 - 09:55
poustevník Jirka: Děkuji:))
18.01.2012 - 09:53
Chichichi možná sumeček spíš navštěvuje v hrnku skrýš:))Moc hezké..
18.01.2012 - 09:49
Mnoho dobrých lidí znal
dobré rady rozdával
pod stínem tří sluncí psal
vždy postával opodál
tamhle přidal, tuhle vzal
to je Bíša srdcí král:))
18.01.2012 - 09:27
St:)
18.01.2012 - 09:25
Cítím to jako ty, jen to nedokážu tak krásně napsat:)ST
18.01.2012 - 09:22
Super obraty:)ST
18.01.2012 - 09:21
Nářez:)
18.01.2012 - 09:20
S čím se žena smíří?S tím co za to stojí:))Dobrá úvaha.
18.01.2012 - 09:07
Pět párů očí hladově svítí,těžký je noční vzduch,voní tu kvítí.Raději bych s nimi na měsíc vyla,neměla trápení vlkem bych
byla.Šest párů očí hledí do noci,cesta již není zpět... není mi pomoci.Vyjeme na měsíc,trháme zvěř s vlky žít v lese je krása
věř!Šest párů očí do noci svítí je řada na tobě...voní tu kvítí.St
18.01.2012 - 09:05
Hmm, proto mám srdce tak zdeformované:))ST
18.01.2012 - 09:04
Kouzelná s kusem života:))ST
18.01.2012 - 09:02
Propletenec čenichů a tlap
to každý savec rád
snad..St
18.01.2012 - 08:58
Plná života:))ST
1 ... 324|325|326|327|328|329|330|331|332 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku