Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
18.01.2012 - 10:29
Hezky napsané:))ST
|
18.01.2012 - 10:27
Kdykoliv:)..
|
18.01.2012 - 10:25
ST..zaslouženě..krásné verše:)
|
18.01.2012 - 10:22
Jasan jdeme se válet, lenošit:))ST
|
18.01.2012 - 10:20
Hodně dobré..st
|
18.01.2012 - 10:15
Jojo krása koruny:)Moc pěkná pohádka:)ST
|
18.01.2012 - 10:10
Jen obrovské ooooo:)NádhernoSt a mnoho pocitů vyřčeno v krásném příběhu:)
|
18.01.2012 - 09:55
poustevník Jirka: Děkuji:))
|
18.01.2012 - 09:53
Chichichi možná sumeček spíš navštěvuje v hrnku skrýš:))Moc hezké..
|
18.01.2012 - 09:49
Mnoho dobrých lidí znal
dobré rady rozdával pod stínem tří sluncí psal vždy postával opodál tamhle přidal, tuhle vzal to je Bíša srdcí král:)) |
18.01.2012 - 09:27
St:)
|
18.01.2012 - 09:25
Cítím to jako ty, jen to nedokážu tak krásně napsat:)ST
|
18.01.2012 - 09:22
Super obraty:)ST
|
18.01.2012 - 09:21
Nářez:)
|
18.01.2012 - 09:20
S čím se žena smíří?S tím co za to stojí:))Dobrá úvaha.
|
18.01.2012 - 09:07
Pět párů očí hladově svítí,těžký je noční vzduch,voní tu kvítí.Raději bych s nimi na měsíc vyla,neměla trápení vlkem bych
byla.Šest párů očí hledí do noci,cesta již není zpět... není mi pomoci.Vyjeme na měsíc,trháme zvěř s vlky žít v lese je krása věř!Šest párů očí do noci svítí je řada na tobě...voní tu kvítí.St |
18.01.2012 - 09:05
Hmm, proto mám srdce tak zdeformované:))ST
|
18.01.2012 - 09:04
Kouzelná s kusem života:))ST
|
18.01.2012 - 09:02
Propletenec čenichů a tlap
to každý savec rád snad..St |
18.01.2012 - 08:58
Plná života:))ST
|


