Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
18.02.2012 - 19:57
Když dva se válí v závějích
na Kvildě z toho taje sníh... :-)
18.02.2012 - 19:32
Šohaje švarnýho závidím
té paní to přeju, neplížím se ... směju :-)
18.02.2012 - 19:24
Pravda... ST
18.02.2012 - 19:19
S někým si rozumíme beze slov, jiný toho namluví a stejně mu nerozumím. ST
18.02.2012 - 19:15
Duby, buky, smrky, borovice, modříny - prostě nádhera.
Lipové vonící aleje, jinde piniové háje - moje láska.
Dík za potěšující úvahu ST!
18.02.2012 - 19:00
správně, asi to tak bude
18.02.2012 - 18:43
Sníh se tiše snáší k zemi
cítíš samotu tíživou
snad řekneš dobře je mi
až budeš mít slunce nad hlavou
18.02.2012 - 18:15
dobře sebevědomé ST
17.02.2012 - 19:20
Moudře, hezky psáno
kéž je nám to dáno
- poučit se z jizev na těle i na duši
nemyslet si, že nám nesluší.
Pravda je věc složitá, jak zkušenost odžitá...
17.02.2012 - 12:09
Hezky je na světě, dokud láska kvete...
17.02.2012 - 12:02
Máš pravdu.
17.02.2012 - 11:58
Moc hezké... ST
17.02.2012 - 11:57
To je hezké... ST
17.02.2012 - 11:55
Moc milá básnička ST
17.02.2012 - 11:51
Můj psí mazlíček
- je to holka milá,
černé oči, bílá
heboučká a něžná,
moje malá kněžna.
17.02.2012 - 10:53
ST
16.02.2012 - 22:33
Mně se to tak líbí, že nevím co říci, hodně STéček!
16.02.2012 - 20:55
Četla bych pořád dál... ST
16.02.2012 - 20:53
Dobře to dopadlo, to je fajn... ST
16.02.2012 - 15:24
Bolí. Hezky napsáno ST.
1 ... 798|799|800|801|802|803|804|805|806 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku