Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
18.02.2012 - 19:57
Když dva se válí v závějích
na Kvildě z toho taje sníh... :-) |
18.02.2012 - 19:32
Šohaje švarnýho závidím
té paní to přeju, neplížím se ... směju :-) |
18.02.2012 - 19:24
Pravda... ST
|
18.02.2012 - 19:19
S někým si rozumíme beze slov, jiný toho namluví a stejně mu nerozumím. ST
|
18.02.2012 - 19:15
Duby, buky, smrky, borovice, modříny - prostě nádhera.
Lipové vonící aleje, jinde piniové háje - moje láska. Dík za potěšující úvahu ST! |
18.02.2012 - 19:00
správně, asi to tak bude
|
18.02.2012 - 18:43
Sníh se tiše snáší k zemi
cítíš samotu tíživou snad řekneš dobře je mi až budeš mít slunce nad hlavou |
18.02.2012 - 18:15
dobře sebevědomé ST
|
17.02.2012 - 19:20
Moudře, hezky psáno
kéž je nám to dáno - poučit se z jizev na těle i na duši nemyslet si, že nám nesluší. Pravda je věc složitá, jak zkušenost odžitá... |
17.02.2012 - 12:09
Hezky je na světě, dokud láska kvete...
|
17.02.2012 - 12:02
Máš pravdu.
|
17.02.2012 - 11:58
Moc hezké... ST
|
17.02.2012 - 11:57
To je hezké... ST
|
17.02.2012 - 11:55
Moc milá básnička ST
|
17.02.2012 - 11:51
Můj psí mazlíček
- je to holka milá, černé oči, bílá heboučká a něžná, moje malá kněžna. |
17.02.2012 - 10:53
ST
|
16.02.2012 - 22:33
Mně se to tak líbí, že nevím co říci, hodně STéček!
|
16.02.2012 - 20:55
Četla bych pořád dál... ST
|
16.02.2012 - 20:53
Dobře to dopadlo, to je fajn... ST
|
16.02.2012 - 15:24
Bolí. Hezky napsáno ST.
|


