Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
19.02.2012 - 23:27
Líbí se mi, a na videu jsi úžasná.
19.02.2012 - 22:13
Jo, u nás už jsou na trávě rybníky.
19.02.2012 - 22:12
Pěkné. Ať je ti tu fajn!
19.02.2012 - 22:09
Tak nějak mi to doST připomíná - můj drahý a vroucnost
rtů, vzpomínky...
19.02.2012 - 18:36
ST!!!
19.02.2012 - 18:32
Máš můj obdiv
ze smeťáku a mrtvého rádia tak hezká poesie... ST!
19.02.2012 - 17:56
mlčení zvednuté z prachu
do ticha hoří
do samoty se noří
hledá
kéž najde svého druha...
19.02.2012 - 17:49
Prima spiknutí pod peřinou s postýlkovými vzpomínkami :-)
19.02.2012 - 17:42
Televize je ti milá
u ní příbývají kila
já s úsměvem na retu
pobavím se na netu
19.02.2012 - 17:29
šachy jsem právě dohrála a u tebe se zasmála
19.02.2012 - 17:25
Škoda že nevydrží, alespoň neomrzí, za rok bude jiná :-)
19.02.2012 - 12:20
... a tobě se to nelíbí? Mně ano :-)
19.02.2012 - 12:14
Až jiskra přeskočí ...
19.02.2012 - 12:06
Odvetu vyhnat z mysli a bude líp...
19.02.2012 - 11:49
Pěkné zpestření...
19.02.2012 - 11:46
ST
19.02.2012 - 11:44
Líbí se mi.
19.02.2012 - 11:40
Moc hezké, dojemné, ST.
19.02.2012 - 11:37
Mé kafe mi chutná
recept je mi putna :-)
18.02.2012 - 20:12
Máš pravdu,
ale co s tím dělat
je to děs
čím nakrmit děti dnes
žádna strava není zdravá
nežral by to ani pes
ST
1 ... 797|798|799|800|801|802|803|804|805 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku