Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
13.02.2012 - 19:20
Ptáci už si cvrlikají
že přichází snad
ta co ji máš rád
13.02.2012 - 19:13
Já mám doma bišonku
máš též pro ni kolonku?
Je to holka milá, černé oči, bílá
heboučká a něžná, moje malá kněžna.
Měli jsme i rotvajlerku
musím pochválit tu holku
nejchytřejší ze psů všech
už ji kryje tráva, mech... ach jo
13.02.2012 - 19:02
Trpké je odcházení.
13.02.2012 - 19:00
skvělý
13.02.2012 - 18:58
... tak to by bylo nanic :-)
13.02.2012 - 18:56
***
13.02.2012 - 18:53
Za bránou král na loutnu hrál a šašek tancoval...
13.02.2012 - 18:37
Hezké verše
13.02.2012 - 11:35
Láskou zahořela a vše je jinak... :-)
12.02.2012 - 22:00
Tvůj humorný životopis pobavil... ST
12.02.2012 - 21:56
Přeju modrou oblohu :-)
12.02.2012 - 14:27
Přemýšlím a čtu znova, zajímavě napsáno... ST
12.02.2012 - 14:09
hezká úvaha
12.02.2012 - 14:08
Je to moc hezké... mít svoji krajinu
miluju kopce i teplejší rovinu.
12.02.2012 - 13:31
Pěkné, výstižné.
12.02.2012 - 13:26
Moc pěkně povedené :-)
12.02.2012 - 11:25
Krásná země česká (moravská), domov náš ST.
12.02.2012 - 11:22
Bohužel...
12.02.2012 - 11:21
Hrůzné, člověk se pak stydí, že patří mezi lidi, ach jo...
12.02.2012 - 11:15
Až bude Matějská už jaro býti může
nežli papírová, lepší pravá růže.
Milá básnička se vzpomínkou ST
1 ... 800|801|802|803|804|805|806|807|808 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku