Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
13.02.2012 - 19:20
Ptáci už si cvrlikají
že přichází snad ta co ji máš rád |
13.02.2012 - 19:13
Já mám doma bišonku
máš též pro ni kolonku? Je to holka milá, černé oči, bílá heboučká a něžná, moje malá kněžna. Měli jsme i rotvajlerku musím pochválit tu holku nejchytřejší ze psů všech už ji kryje tráva, mech... ach jo |
13.02.2012 - 19:02
Trpké je odcházení.
|
13.02.2012 - 19:00
skvělý
|
13.02.2012 - 18:58
... tak to by bylo nanic :-)
|
13.02.2012 - 18:56
***
|
13.02.2012 - 18:53
Za bránou král na loutnu hrál a šašek tancoval...
|
13.02.2012 - 18:37
Hezké verše
|
13.02.2012 - 11:35
Láskou zahořela a vše je jinak... :-)
|
12.02.2012 - 22:00
Tvůj humorný životopis pobavil... ST
|
12.02.2012 - 21:56
Přeju modrou oblohu :-)
|
12.02.2012 - 14:27
Přemýšlím a čtu znova, zajímavě napsáno... ST
|
12.02.2012 - 14:09
hezká úvaha
|
12.02.2012 - 14:08
Je to moc hezké... mít svoji krajinu
miluju kopce i teplejší rovinu. |
12.02.2012 - 13:31
Pěkné, výstižné.
|
12.02.2012 - 13:26
Moc pěkně povedené :-)
|
12.02.2012 - 11:25
Krásná země česká (moravská), domov náš ST.
|
12.02.2012 - 11:22
Bohužel...
|
12.02.2012 - 11:21
Hrůzné, člověk se pak stydí, že patří mezi lidi, ach jo...
|
12.02.2012 - 11:15
Až bude Matějská už jaro býti může
nežli papírová, lepší pravá růže. Milá básnička se vzpomínkou ST |


