Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
30.03.2012 - 23:27
Líbí...
A nikdy nelitovat, ani na chvíli, že jsme to spolu aspoň zkusili ST |
30.03.2012 - 21:54
Je moc krásná... ST
|
30.03.2012 - 19:55
Hezky si vymýšlíš...
|
30.03.2012 - 19:53
Hezké
|
30.03.2012 - 19:49
Odpuštěno. Ano, zas to přijde, jak člověk začne, tak po čase zas musí... Z výpadků si nic nedělej, taky si vždycky počkám :-)
ST |
30.03.2012 - 19:46
Nádhera!
|
30.03.2012 - 18:32
Ano, pochválen buď jarní čas!
|
30.03.2012 - 14:50
Zase skvělé... ST
|
30.03.2012 - 14:00
Skvělé... ST
|
30.03.2012 - 13:56
Moc fajn... ST
|
30.03.2012 - 11:40
taky se mi líbí
|
30.03.2012 - 11:39
ST
|
30.03.2012 - 11:37
chjo...
|
30.03.2012 - 11:36
Líbí... ST
|
30.03.2012 - 11:34
ST
|
30.03.2012 - 11:33
To je moc hezké, nostalgie a taky úsměv na mě zavanuly... ST*
|
30.03.2012 - 11:27
hezké
|
29.03.2012 - 21:57
Taky tip
|
29.03.2012 - 21:54
pak probudit se do jara
|
29.03.2012 - 21:53
Líbí se mi...
|


