Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
23.03.2012 - 12:10
Prima!
|
23.03.2012 - 10:30
Hezké, jako obvykle, pohádková fantazie ze života... ST
|
23.03.2012 - 00:12
Držím palce!
|
23.03.2012 - 00:03
Jo, lépe s čertem zvesela, než nudného anděla :-)
|
22.03.2012 - 23:55
Líbí... ST
|
22.03.2012 - 21:35
Hezké
|
22.03.2012 - 21:32
Hezké... ST
|
22.03.2012 - 21:28
To je moc krásně milé. ST
|
22.03.2012 - 21:19
Taky nějak nechápu, mea culpa (?)
|
22.03.2012 - 20:37
Za placené hrátky
pár drobných máš zpátky :-) |
22.03.2012 - 16:47
To je hezké!
|
22.03.2012 - 16:27
Proč by k čertu posílala
k vůli tobě chodívala... ST |
22.03.2012 - 14:12
Ať si sbalí do ranců
všechny svoje "úspory" zaslouží pár kopanců kéž už zmizí za hory |
22.03.2012 - 12:44
Nedá se zastavit, musí dál jíti, vždycky je naděje k lepšímu žití... ST
|
22.03.2012 - 12:38
ST
|
22.03.2012 - 12:35
tak nějak to bude
|
22.03.2012 - 10:37
Taky ráda čtu tvé verše s dobrým koncem ST
|
22.03.2012 - 10:31
bezbolestně sílím
žiju pro to co přijde… ST |
21.03.2012 - 21:22
Všechno je mizerné
voláme zle je co se dá dělat on se nám směje |
21.03.2012 - 21:09
I mně se líbí
navečer k molu v přístavištích chodím se dívat jak se blyští slunce pod vlnou ST |


