Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
23.03.2012 - 12:10
Prima!
23.03.2012 - 10:30
Hezké, jako obvykle, pohádková fantazie ze života... ST
23.03.2012 - 00:12
Držím palce!
23.03.2012 - 00:03
Jo, lépe s čertem zvesela, než nudného anděla :-)
22.03.2012 - 23:55
Líbí... ST
22.03.2012 - 21:35
Hezké
22.03.2012 - 21:32
Hezké... ST
22.03.2012 - 21:28
To je moc krásně milé. ST
22.03.2012 - 21:19
Taky nějak nechápu, mea culpa (?)
22.03.2012 - 20:37
Za placené hrátky
pár drobných máš zpátky :-)
22.03.2012 - 16:47
To je hezké!
22.03.2012 - 16:27
Proč by k čertu posílala
k vůli tobě chodívala... ST
22.03.2012 - 14:12
Ať si sbalí do ranců
všechny svoje "úspory"
zaslouží pár kopanců
kéž už zmizí za hory
22.03.2012 - 12:44
Nedá se zastavit, musí dál jíti, vždycky je naděje k lepšímu žití... ST
22.03.2012 - 12:38
ST
22.03.2012 - 12:35
tak nějak to bude
22.03.2012 - 10:37
Taky ráda čtu tvé verše s dobrým koncem ST
22.03.2012 - 10:31
bezbolestně sílím
žiju
pro to
co přijde… ST
21.03.2012 - 21:22
Všechno je mizerné
voláme zle je
co se dá dělat
on se nám směje
21.03.2012 - 21:09
I mně se líbí

navečer k molu
v přístavištích
chodím se dívat
jak se blyští
slunce pod vlnou
ST
1 ... 776|777|778|779|780|781|782|783|784 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku