Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
29.03.2012 - 21:52
:-)))
|
29.03.2012 - 21:48
... a já vám přeju hodně štěstí a sluníčka napořád
|
29.03.2012 - 16:47
ST, moc se mi líbí
|
29.03.2012 - 16:44
hezoučké
|
28.03.2012 - 22:30
Bezva řečené, moc se mi to líbí... ST
|
28.03.2012 - 19:41
Úžasné... ST!
|
28.03.2012 - 19:36
Tak to je nádhera. Přetékající prožitky, zážitky i požitky.
Miluju Paříž. Díky za tak výstižnou báseň... ST*** |
28.03.2012 - 19:28
Krásná. Taky si s dětmi takhle pějeme, na kole, mezi poli, kde nás (doufám) nikdo neslyší. Jo, jaro, to je radoSTti!
|
25.03.2012 - 11:41
Krásná... ST
|
25.03.2012 - 11:39
Fantastické
|
25.03.2012 - 11:37
Taky se mi líbí
|
25.03.2012 - 11:36
hezké
|
24.03.2012 - 19:54
Krásné verše
ST |
24.03.2012 - 16:54
Krásné!
Za mnohé krásy vděčíme lesu... ST |
24.03.2012 - 13:14
Aka: :-))) Kde bysme vzaly na ty jejich předražené krámy, a jim to ani nevadilo, vžycky se někdo našel...
|
24.03.2012 - 11:40
Láska, co jiného. Jaro se hlásí... Hezká básnička.
|
24.03.2012 - 08:38
Moc hezká
|
23.03.2012 - 20:05
A jak to bylo dál? :-)
|
23.03.2012 - 19:25
Výborně napsáno. ST
Párkrát jsme si takhle s kámoškou vyjely na levný výlet. Nic jsme nekoupily a docela se bavily. |
23.03.2012 - 14:39
Z tvých hezkých veršů jsem si uvědomila, jak lahodně může znít slůvko prší.
Duha vám zazáří, pro úsměv na tváři. ST |


