Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
06.04.2012 - 19:07
Za všech pět pětkrát ST
|
06.04.2012 - 16:23
Moc se mi to líbí... ST
Kameny i stromy umí hovořit. |
06.04.2012 - 16:17
moc hezké... ST
|
06.04.2012 - 13:47
ST*
|
06.04.2012 - 13:45
Jo, je to moc hezké... ST
|
06.04.2012 - 13:41
Krásné... ST
|
06.04.2012 - 13:39
Moc pěkné verše... ST
|
06.04.2012 - 13:34
ST
|
04.04.2012 - 10:37
Nádherný strom a báseň... ST
|
04.04.2012 - 10:29
pěkná ST
|
03.04.2012 - 23:22
ST
|
03.04.2012 - 23:19
nelituj ty co nejsou
ale raduj se že byli ST |
03.04.2012 - 18:45
ST
|
03.04.2012 - 18:44
Jsou místa a lidé
co v srdci navždy zůstanou ST |
03.04.2012 - 17:08
Máš ho tady i tam :-))
|
03.04.2012 - 13:09
Hezká... ST
|
03.04.2012 - 13:05
ST
|
03.04.2012 - 13:02
ST
|
03.04.2012 - 13:00
ST
|
03.04.2012 - 12:59
ST
|


