Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
01.04.2012 - 21:29
Je to fajn
|
01.04.2012 - 19:22
:-) líbí
Jdu si zopakovat |
01.04.2012 - 17:54
Já věřím všemu :-)
Výstižné verše lépe vínko pít, než pro víru se bít ST |
01.04.2012 - 17:48
Ještě zastavení
Loukám, řekám, lesům, vodám, potokům a stráním... vědí - od NÍ běží on, svou lásku si chrání ač hlas má jako zvon |
01.04.2012 - 11:59
Neboj, STatečný můžeš být i když se bojíš
|
01.04.2012 - 11:53
Hezké.
Taky foukám bebíčka, teď už jako babička... |
01.04.2012 - 11:09
To je hezké... ST
|
01.04.2012 - 10:33
:-))))) st
|
01.04.2012 - 10:31
andílci mají jaro :-)
|
01.04.2012 - 10:30
Taky se mi líbí
|
01.04.2012 - 08:55
Jsem zvědavá, kdo to napsal... líbí
|
01.04.2012 - 08:44
Moc se mi líbí... ST
|
31.03.2012 - 23:10
Líbí se mi... ST
|
31.03.2012 - 23:07
Krásné, milé verše od srdíčka
ST |
31.03.2012 - 13:23
Už STo tady, jedna lepší než druhá, blahopřeju.
|
31.03.2012 - 12:28
Hezká
|
31.03.2012 - 12:27
To ti moc přeju. Krásně napsáno ST
|
31.03.2012 - 11:58
... mi vždycky bere dech
ST |
31.03.2012 - 11:56
ST
|
30.03.2012 - 23:32
Zamilovaná.
|


