Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
03.04.2012 - 12:57
ST
|
03.04.2012 - 12:55
To je moc smutné (a krásně napsané),
když člověk co mu je drahé ztratí těm co kradli, se to ve zlém jistě vrátí ST |
03.04.2012 - 12:47
Pěkné
|
02.04.2012 - 22:36
Je hezká
|
02.04.2012 - 22:32
Píšeš fakt rozkošně básně... ST
|
02.04.2012 - 22:30
Kam schovala jsi lásku
... do svých zlatých vlásků |
02.04.2012 - 22:16
Taky se mi líbí... ST
|
02.04.2012 - 22:07
Bez přemáhání ST
|
02.04.2012 - 21:13
Dobrý důvod ST
|
02.04.2012 - 13:28
Pravda
Země je jedem lidstva zaplavena ve vzduchu dneška se ztěžka dýchá co dělat aby byla zastavena ničivá pohodlnost a pýcha |
02.04.2012 - 13:16
duben má svá kouzla
|
02.04.2012 - 11:15
Já bych i v soutěži dala ST
|
02.04.2012 - 11:12
Můj úhel pohledu na tuto úvahu - jen ST
|
02.04.2012 - 11:06
... bys to všechno chtěla, kdyby nezklamal
|
02.04.2012 - 11:02
úlomky ráje
|
02.04.2012 - 10:59
Líbí
|
02.04.2012 - 10:52
Krásné... ST*
|
02.04.2012 - 10:51
Bolí...
|
02.04.2012 - 10:47
Tak to bývá...
|
02.04.2012 - 10:47
Hezké... ST. Taky milosrdně zhasínám a můry nosím ven
pak tancují mně před oknem :-) |


