Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
21.03.2012 - 21:05
Vidím tu krásu... ST
|
21.03.2012 - 18:14
Meducínu máš věru skvělou
lvice když přidá teplo svoje bacily z posledního melou budeš pak vítěz toho boje. |
21.03.2012 - 17:53
Hezký.
Váhala jsem jen pár chvil potom Libres zvítězil. |
21.03.2012 - 17:48
:-) bezva ST
|
21.03.2012 - 17:47
Moc pěkné... ST
|
21.03.2012 - 14:51
Hezké
|
21.03.2012 - 14:49
:-) skvělé
|
20.03.2012 - 20:50
Pravdu díš, nic nezměníš ST
|
20.03.2012 - 20:09
Silně vyjádřený smutek se šťastným koncem, paráda
ST |
20.03.2012 - 20:04
ST.
|
20.03.2012 - 13:26
Líbí se mi.
|
19.03.2012 - 22:56
Jsi... neporažený, to je fajn ST
|
19.03.2012 - 22:48
...a to je skvělé!
|
19.03.2012 - 22:46
Vaše láska se krajinou snů vznáší krásně a mně oblažují vaše básně... ST
|
19.03.2012 - 20:04
ST
|
19.03.2012 - 19:58
Připíjím všem Josefům na zdraví, hlavně jednomu Pepovi.
Tobě ST |
19.03.2012 - 16:20
Přidávám se k přání.
|
19.03.2012 - 11:50
Tak jako my... ST
|
19.03.2012 - 11:43
ST!
|
19.03.2012 - 11:39
Ano, umíš! Jen zírám... ST*
|


