Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
08.04.2012 - 20:35
Hezké... ST
|
08.04.2012 - 19:20
ST
|
08.04.2012 - 19:14
Hezké... ST
|
08.04.2012 - 19:11
Taky se mi moc líbí... ST
|
08.04.2012 - 19:09
Líbí
|
08.04.2012 - 19:07
Taky přeju veselé Velikonoce a bohatou pomlázku.
|
08.04.2012 - 17:06
ST
|
08.04.2012 - 17:05
Moc hezké... ST
|
08.04.2012 - 17:00
Hezké
|
08.04.2012 - 13:32
Skvělé... ST
|
08.04.2012 - 12:52
Konečně jsme se dočkali... ST
|
07.04.2012 - 21:15
Líbí se mi...
|
07.04.2012 - 18:59
Líbí, a měj se fajn!
|
07.04.2012 - 10:51
Našel... ST
|
07.04.2012 - 10:48
hezké
|
07.04.2012 - 00:37
To není špatná vzpomínka ST
|
06.04.2012 - 19:30
Ať si kdo chce dál tu trávu kosí
opálení sekáči koupají se v řece jeden z nich je můj a kosatce mi nese čeká na mě v lese, o polibek prosí... Vyvolala jsi mou vzpomínku ST |
06.04.2012 - 19:12
ST
|
06.04.2012 - 19:11
Pobavila ST
|
06.04.2012 - 19:08
Dala bych víc než ST
|


