Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
18.03.2012 - 20:04
Hezké. Vítám.
|
18.03.2012 - 16:25
Kapky si drnkají
mračna letí nad krajinou deště si zpívají vodopády se řinou... |
18.03.2012 - 16:11
Nad psavečka v tomhle není
vílu v ženu hravě mění :-) |
18.03.2012 - 14:27
Jarně ať sluníčko svítí
v něm odcházejí starosti země dává barvy kvítí vlahý vánek zas radoSTi. |
18.03.2012 - 11:24
A co červenec, bývá zelenější. Vítám tě tady...
|
18.03.2012 - 11:21
Moc hezké... ST
|
18.03.2012 - 11:18
Obdiv pro tvé verše o lásce, vždy znovu překvapí v jiném šatu... ST
|
18.03.2012 - 11:13
Mile krásná... ST
|
18.03.2012 - 11:11
Nemlčíš, když tak hezky píšeš...
|
18.03.2012 - 11:08
Taky se mi líbí tvá tady první. Ať je ti tu krásně.
|
17.03.2012 - 22:33
Toužit a věřit...
|
17.03.2012 - 22:29
Už brzy...
|
17.03.2012 - 22:27
Velký smutek...
|
17.03.2012 - 22:19
Ano!
|
17.03.2012 - 21:58
To je hezké...
|
17.03.2012 - 20:34
Mám z toho hezký pocit, takový něžně jarní... ST
|
17.03.2012 - 12:32
Hezké... Prozatím voní vzduch a slunce hřeje.
|
17.03.2012 - 12:29
Ani se mu nedivím ST
|
17.03.2012 - 12:27
Určitě dosvědčí... a já musím za tu úžasnoST
|
17.03.2012 - 08:15
Hezké... ST
|


