jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.01.2012 - 19:02
Krásné přirovnání, svlékat poslední vrstvy sněhu.To Ti fandím.***
|
21.01.2012 - 03:19
Opravdu hezká, ze srdce.*****
|
21.01.2012 - 03:12
Působivé.***
|
21.01.2012 - 03:09
Zachraň, dokud je čas.
|
21.01.2012 - 03:07
To je tedy parádní báseň.--****
|
21.01.2012 - 03:02
Pěkné.***
|
16.01.2012 - 01:51
Je to parádně napsané.Bravo!
|
16.01.2012 - 01:42
Tak to je přesně o životě. ST
|
16.01.2012 - 01:40
Velice pěkné.***
|
16.01.2012 - 01:31
Líbí se mi. ST
|
14.01.2012 - 14:32
Paráda.ST
|
14.01.2012 - 14:10
Moc hezké.ST
|
14.01.2012 - 14:07
Nikdy nic nevzdávej. Jednou se všechno změní k lepšímu.Hlavně věř sama sobě.
|
13.01.2012 - 19:57
Citově, krásně mě naladila.ST
|
13.01.2012 - 13:27
I ryby studem prchaly.No tam se musely dít věci.Ale pobavila jsem se a zasmála.ST
|
13.01.2012 - 13:20
Zaujalo mě Tvé vypravění.Hlavně, že to dobře dopadlo.Ona vlastně každá pohádka má dobrý konec.ST 1*
|
12.01.2012 - 22:50
Zítra bych si ráda přečetla něco veselého.*****
|
12.01.2012 - 13:52
Ta se Ti povedla.Lépe by to nevymyslel, ani sám čert.ST
|
11.01.2012 - 09:44
Tak na zdraví krásných žen.
|
10.01.2012 - 09:17
Pokud to byl pouze sen, tak je to dobré.ST
|


