jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
14.02.2012 - 09:02
Máš podmanivý, příjemný hlas.Žhavý rytmus Flamenga, to je ono!!!!*****
01.02.2012 - 12:59
Pěkné.ST
30.01.2012 - 20:12
Zní to hezky. Kéž by to vždy tak bylo.ST
30.01.2012 - 09:16
Není zapotřebí mnoho slov. Někdy stačí k vyjádření tak málo.***
29.01.2012 - 10:48
Určitě jsi laskavým a něžným milencem.Šťastna žena, která je tou milovanou.*****
28.01.2012 - 11:34
Jsem upřímně ráda, že jsem Tě našla na libresu.Chyběl jsi mi.Prosím, napiš znovu...Ona tančila.
28.01.2012 - 06:42
Mám ráda psaní, pokud mě obsah dopisu potěší.
28.01.2012 - 06:38
Oni všichni Ti tu starostlivost oplatí.ST
28.01.2012 - 06:35
V únoru se led již boří, taje, do vody se noří.A brzy přivítáme jaro.***
28.01.2012 - 06:22
Tak tohle dílo bych vysoce ohodnotila.Námět i zpracování, to je bomba.***
28.01.2012 - 06:17
To je přímo paráda.***
28.01.2012 - 06:15
Opravdu pěkná pohádka.***
28.01.2012 - 06:12
zajímavý námět a pěkně popsáno.*****
27.01.2012 - 14:03
Tahle se mi opravdu líbí.Můj skromný názor je, že to je nejlepší Tvoje dílo.Určitě se probojuješ na přední místo.*****
26.01.2012 - 10:16
Ty umíš pohladit na duši, rozdávat lásku a úsměv kolem sebe.Za to přijmi mou poklonu a díky.*****
24.01.2012 - 20:00
Takové mám ráda. Trochu poézie,trochu fantazie.ST
24.01.2012 - 19:56
Tvé verše, to je úder do ticha.Ještě dlouho slyšíme ozvěnu.***
24.01.2012 - 19:51
Pravdivé a poučné.ST
24.01.2012 - 19:49
Kam chodíš na ty nápady? Já prostě jen žasnu.Jsi jako pramen čisté vody, která vždy osvěží.***
24.01.2012 - 19:37
To je opravdu psáno srdcem.Čtu poněkolikáté a nemohu se nasytit té krásy slov.*****

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku