jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
10.01.2012 - 09:13
Pěkně napsané.ST
|
10.01.2012 - 09:08
Přijde a srdce zahřeje, tak nevzdávej se naděje.
|
10.01.2012 - 08:59
Kéž bychom neumírali, ale jako ptáci odlétali do teplých krajin.
|
10.01.2012 - 05:34
Opravdu perfektní návod.ST
|
10.01.2012 - 05:24
Pěkné.ST
|
09.01.2012 - 17:27
Máš vytříbený vkus při volbě slov.*****
|
09.01.2012 - 17:13
Najednou nenalézám slov.První údiv vystřídaly slzy radosti.Jsou v životě člověka neměnné hodnoty.Jednou z nich je přátelství.Sympatie mezi námi jsou opravdové a upřímné.Raduji se z každého Tvěho úspěchu a žasnu kde nalézáš tolik inspirace.Přátelství s Tebou obohatilo múj život o radost .Za báseň a pohodu, kterou rozdáváš...díky.Tvá babička Jitka.
|
09.01.2012 - 12:34
Pohádka nebo sen?Tak okouzlí Květka jen.ST
|
09.01.2012 - 12:30
Hezky podané.ST
|
09.01.2012 - 09:25
Co víc si přát?Jen aby Tě měl stále rád.ST
|
09.01.2012 - 09:20
Výbornně napsané.ST
|
09.01.2012 - 09:17
To je úžasné.ST
|
09.01.2012 - 00:20
To je paráda.Zpěváka bych poslala soutěžit o Zlatého slavíka.ST
|
09.01.2012 - 00:14
Modrá je dobrá.ST
|
09.01.2012 - 00:09
ST***
|
09.01.2012 - 00:06
Píšeš přímo pohádkově.Četla jsem to několikrát.
|
09.01.2012 - 00:01
Když přitisknou se k sobě dlaně a ruka ruku s láskou svírá, pak věřím, že vyznání vzplane a tahle láska nikdy neumírá.
|
08.01.2012 - 19:46
Hezky napsané.....srdcem.ST
|
08.01.2012 - 19:32
Hezká nožka,baletní krok laně, to patří ke každé dámě.ST***
|
08.01.2012 - 00:40
Četla jsem ten příběh, že jsem skoro nedýchala.Hluboce to na mě zapůsobilo a dojalo mě to.ST*****
|


