jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
13.01.2013 - 20:17
Umíš zujmout svými básněm. ST
|
13.01.2013 - 19:43
Já už často posedávám na lavičce. ST
|
13.01.2013 - 19:40
Dovedeš okouzlit svými básněmi. ST
|
13.01.2013 - 19:30
Je to pravda.A je v tom krása, že můžem milovat celý život. ST
|
13.01.2013 - 19:25
Vstávání s kocourem....romantika. ST
|
13.01.2013 - 11:47
Hezké, citové vyznání. ST
|
13.01.2013 - 09:58
Je mi líto, když se musí kácet strom. Jinak ST
|
13.01.2013 - 09:49
Tahle báseň umí oslovit. Krásná. ST
|
13.01.2013 - 09:45
Hlavně, abys při tom bloudění našla cestu zpátky. ST
|
13.01.2013 - 09:43
Krásně vyjádřeno. ST
|
13.01.2013 - 09:15
Láska věčná a nekonečná. ST
|
13.01.2013 - 09:11
Chce to čas. Rány se zacelí a zase bude dobře. ST
|
13.01.2013 - 09:07
Pěkně napsané. ST
|
13.01.2013 - 08:56
Vzdoruj a bojuj.Přeju Ti uzdravení i sílu bojovat.V duchu budu s Tebou. ST
|
13.01.2013 - 08:50
Škoda slz pro toho, kdo za lásku nestojí. ST
|
12.01.2013 - 22:44
ST
|
12.01.2013 - 22:43
Bez lásky je smutno. ST
|
12.01.2013 - 22:41
Skvěle napsané. ST
|
12.01.2013 - 22:40
Líbí se mi.
|
12.01.2013 - 22:21
Jako vždy......lahůdka. ST
|


