jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.01.2013 - 22:17
Souhlasím s Tebou. Nepřipouštět si léta, dokud máš srdce mladíka.ST
|
12.01.2013 - 22:14
Pěkně sestavěné rýmy. ST
|
12.01.2013 - 22:11
Každého z nás to jednou čeká. Bohužel....ST
|
12.01.2013 - 22:07
Škoda, že to byl jen sen.
|
12.01.2013 - 22:05
Je to pohádkově hezké.
|
12.01.2013 - 22:01
Máš pěkné básně. Umíš rozdávat radost. ST
|
12.01.2013 - 21:58
Umět s tebou najít cestu. To je hezky řečeno.
|
12.01.2013 - 21:55
Je to hezké. ST
|
12.01.2013 - 21:51
Važme si každé minuty života. ST
|
12.01.2013 - 21:46
Líbí se mi.
|
12.01.2013 - 21:42
Takové štěstí přejí každému. ST
|
12.01.2013 - 21:40
Vlídné vítání podzimu. ST
|
12.01.2013 - 21:37
Jako perly na šňůrce. Tak krásně poskládaná slova. ST
|
12.01.2013 - 21:23
Moc hezké.ST
|
11.01.2013 - 08:08
V šestineděli to chce porozumění kolem sebe. Měla jsem tři děti a vím o čem to je. 1*****
|
11.01.2013 - 08:03
ST
|
11.01.2013 - 08:00
Je zbytečné chodit do knihovny, když mohu číst Tvé příběhy. ST
|
11.01.2013 - 07:51
Hlavně, že to dobře dopadlo. Hezké počtení. ST
|
11.01.2013 - 07:37
Jo....to je paráda. ST
|
11.01.2013 - 07:35
Pěkná, citová. ST
|


