jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
22.01.2013 - 00:35
ST***
|
22.01.2013 - 00:32
O lásku je třebe bojovat a nevzdávat se.ST
|
20.01.2013 - 18:15
radek oslov: James Libustka: Psavec: staranna: Díky....i za oba milované básníky.
|
20.01.2013 - 18:12
blue: dík za koment
|
20.01.2013 - 18:10
Líbí se Tvá báseň. Když je mi těžko, věřim v Boží pomoc. ST
|
20.01.2013 - 17:46
Věř na zázraky. Já jsem se o tom přesvědčila. ST
|
16.01.2013 - 18:18
Moc hezky se čte.
|
16.01.2013 - 18:16
To nemá chybu. Dokonalé dílko. ST
|
16.01.2013 - 18:15
Je tom pěkné...citové.ST
|
16.01.2013 - 06:50
V říjnu jelen říje v lese, hrdě parohy své nese. ST
|
15.01.2013 - 11:01
Každý to nedovede, prozradit něco o sobě. Ty jsi to dokázala a v tom je Tvá síla. ST
|
15.01.2013 - 10:55
Je mi líto,, že jsi musela prožít takovou bolest. Snad Tě posílí to, že Pan Bůh k sobě povolává koho má rád.
|
15.01.2013 - 10:48
Pěkně napsané. Zajímavá báseň. ST
|
14.01.2013 - 20:29
Je radost číst Tvé verše. Mají hloubku a myšlenku. ST
|
14.01.2013 - 13:28
Opravdu pěkné zimní krajkování. ST
|
14.01.2013 - 09:52
Zajímavá a k zamyšlení. ST
|
14.01.2013 - 09:50
Je moc pěkná. ST
|
14.01.2013 - 08:58
Zajímavý případ. Pěkně jsem si početla. ST
|
13.01.2013 - 20:26
Žasnu, žasnu, žasnu. ST za pohádkové veršování.
|
13.01.2013 - 20:21
Dobře napsané. Líbí se mi to. ST
|


