jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
23.01.2013 - 06:39
Piš denně, protože píšeš dobře. ST
23.01.2013 - 06:37
Smutek zanech jiným. Bude líp. ST
23.01.2013 - 05:43
Jsem ráda, že cukroví už pečou děti. Ale ST za námět a zpracování.
23.01.2013 - 05:37
takové počteníčko pohladí a potěší ST
22.01.2013 - 22:12
Ráda čtu Tvé básně. Je v nich život, láska, dobrota .....vše se navzájem protíná.ST
22.01.2013 - 22:04
čarokrásné a svěží ST
22.01.2013 - 21:30
Trochu Ti závidím. Určitě oplýval šarmem a galantností.
22.01.2013 - 13:29
ST***
22.01.2013 - 13:27
Prostě umíš a je to kouzelné. ST
22.01.2013 - 13:24
Krásně se to čte. ST
22.01.2013 - 12:12
Ta paní si to děťátko zasloužila a tobě patří pochvala a dík. Velké ST***
22.01.2013 - 07:18
Pěkná...líbí se mi. ST
22.01.2013 - 07:13
Je to velké zklamání. ST
22.01.2013 - 07:12
jako vždy......ty nikdy čtenáře nezklameš ST
22.01.2013 - 00:57
Pěkně napsané. Poklona a ST
22.01.2013 - 00:54
Zasloužíš si úctu a poděkování. ST
22.01.2013 - 00:52
Velmi hezká báseň. ST
22.01.2013 - 00:50
jako vždy mě potěšila ST
22.01.2013 - 00:42
ST***
22.01.2013 - 00:36
ST ***
1 ... 187|188|189|190|191|192|193|194|195 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku