jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
05.12.2013 - 00:58
moc pěkné...ST
|
03.12.2013 - 10:36
zaujalo jako vždy....ST*
|
02.12.2013 - 12:53
kdo umí...ten umí....ST
|
29.11.2013 - 10:23
dvě poslední věty jsou nejlepší ......ST
|
27.11.2013 - 06:03
ST*
|
27.11.2013 - 06:01
pěkně napsané....ST
|
26.11.2013 - 21:46
vždy se těším až napíšeš další příběh...ST*
|
26.11.2013 - 21:42
moc pěkné, početla jsem si .....ST
|
26.11.2013 - 08:23
moc pěkné....ST*
|
25.11.2013 - 23:14
střelkyně1:děkuji za milý komentář
|
25.11.2013 - 09:54
líbí se mi...ST
|
25.11.2013 - 09:52
citový prožitek na jaký se nazapomíná......ST
|
25.11.2013 - 08:28
to byla partie.....až mi šel mráz po těle ST
|
25.11.2013 - 08:25
dobré je to.....ST
|
25.11.2013 - 08:23
pěkně napsané...ST
|
25.11.2013 - 03:16
hluboce pravdivé...ST
|
25.11.2013 - 02:02
hudba a láska....to dobře ladí. ST
|
25.11.2013 - 02:00
umíš básnit....ST
|
25.11.2013 - 01:56
ta se mi tak líbí, že žasnu....ST
|
25.11.2013 - 01:53
skvěle napsané...ST
|


