jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
18.01.2014 - 05:49
moc pěkně zrýmované ST
|
17.01.2014 - 22:08
pěkně napsané.....ST
|
17.01.2014 - 22:04
zajímavé téma ...... ST
|
17.01.2014 - 22:02
opravdu jsem se pobavila....ST
|
17.01.2014 - 07:54
Psavec:děkuju
|
16.01.2014 - 13:45
máš pravdu ST
|
16.01.2014 - 13:43
parádně napsané ST
|
16.01.2014 - 13:40
pěkně se to čte ST
|
15.01.2014 - 15:33
ach ta láska.....ST
|
15.01.2014 - 15:30
moudré přání....ST
|
15.01.2014 - 08:25
bohužel hluboce pravdivé ST
|
15.01.2014 - 06:24
kdo uteče ten vyhraje ST
|
15.01.2014 - 06:22
smutno je samotnému ST
|
15.01.2014 - 06:15
je čas dát se do tance ST
|
15.01.2014 - 06:11
moc pěkné ST
|
15.01.2014 - 00:16
takové vzpomínky jsou krásné ST
|
14.01.2014 - 13:04
jsem ráda, že bydlím v rodinném domku......ST
|
14.01.2014 - 13:01
pěkně umíš psát....ST
|
14.01.2014 - 12:59
rozumím velice dobře Tvé básní....jsem stará a jsem sama....... a Tobě ST*
|
13.01.2014 - 12:31
skládáš básně s takovou hravostí až žasnu---ST
|


