jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
22.12.2013 - 23:14
Je moc hezká...ST
|
20.12.2013 - 14:29
Z takového džbánku se ráda napiju .....a Tobě šťastné a veslé svátky přeju ST
|
18.12.2013 - 06:23
Maryje...: děkuju
|
18.12.2013 - 06:21
Maryje...: potěšil mě Tvůj komentář
|
14.12.2013 - 22:18
pěkně píšeš ... ST
|
14.12.2013 - 22:16
pěkné je to...ST*
|
14.12.2013 - 22:14
to je realita ----ST
|
14.12.2013 - 22:09
líbí se mi ....ST
|
14.12.2013 - 14:10
těším se již na další básně.....ST
|
10.12.2013 - 11:02
E.T.Jane: potěšila jsi mě moje milovaná....dík
|
09.12.2013 - 20:00
zasloužíš si větší ocenění než je ST*
|
06.12.2013 - 11:17
pěkná vzpomínka...ST
|
06.12.2013 - 08:45
ve stáří si dovedeš lásky více vážit....je vzácná....ST
|
06.12.2013 - 08:40
tisknu Ti ruku a rozumím .......
|
06.12.2013 - 00:59
Špáďa:děkuju za komentář
|
05.12.2013 - 23:59
pěkné...dostala jsem hlad ST
|
05.12.2013 - 23:56
jir: děkuju za milý komentář
|
05.12.2013 - 17:50
za hezké kytičky ST
|
05.12.2013 - 17:48
určitě se to dětem líbí...ST*
|
05.12.2013 - 17:46
píšeš pěkně ...ST
|


