jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
21.11.2013 - 09:15
Něžné...ST
|
19.11.2013 - 21:44
Pěkně napsané ST
|
19.11.2013 - 21:39
to je počteničko....paráda a ST
|
19.11.2013 - 21:37
pohladila, potěšila....ST
|
18.11.2013 - 07:27
Je to prosté a krásné. ST
|
17.11.2013 - 13:48
radek oslov: díky Radku.....máš hezké fotky na facebooku
|
15.11.2013 - 22:29
Můžeme být pyšni na své předky. ST
|
15.11.2013 - 18:14
Kde jsou ty časy, když sbírali jsme klasy....ST
|
15.11.2013 - 17:43
jc senior: srdečné díky
|
12.11.2013 - 01:19
Jindřiško, nejsi s takovou bolestí sama. Víc nemohu napsat. Buď statečná ......na Libresu máš hodně přátel. ST
|
11.11.2013 - 20:08
carodejka: každé roční období nám přináší něco hezkého......díky
|
11.11.2013 - 19:56
Zase jsem moudřejší Tvojí zásluhou ST
|
11.11.2013 - 12:24
Miluješ děti, proto Tvé vyprávění je tak kouzelné. ST
|
10.11.2013 - 07:09
Pěkně napsané a hodně mě to přesvědčuje o pravdě tohoto příběhu.ST
|
09.11.2013 - 19:01
líbí se mi ST
|
09.11.2013 - 18:55
labuť:děkuji za milý komentář
|
05.11.2013 - 10:23
Je v ni hodně lásky ST
|
05.11.2013 - 10:21
Krásně jsi zatančil ST
|
05.11.2013 - 10:18
Líbí se mi ST
|
05.11.2013 - 10:08
Příroda je kouzelná ST
|


