jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.11.2013 - 22:03
pohladila, potěšila a oslovila....moc pěkně napsané....ST
|
24.11.2013 - 17:25
ST*
|
24.11.2013 - 17:24
každý to někdy zažil...ST
|
24.11.2013 - 17:23
pěkně píšeš...srdcem...ST
|
24.11.2013 - 17:22
moc pěkné,,,ST
|
24.11.2013 - 09:15
síla přírody je úžasná,,,,ST
|
23.11.2013 - 22:59
je to pěkné snění..... ST
|
23.11.2013 - 22:55
mám také na zahrádce netřesk...........ST
|
23.11.2013 - 22:51
pěkně tančíš....ST
|
23.11.2013 - 22:48
něžné a hezké....ST*
|
22.11.2013 - 22:46
zelená víla: děkuju...
|
22.11.2013 - 22:42
přečetla jsem pozorně....líbí se ten příběh.....ST
|
22.11.2013 - 22:34
ST..*
|
22.11.2013 - 22:32
povedla se Ti.....ST
|
22.11.2013 - 22:31
něžné vyznání ST
|
21.11.2013 - 16:54
mám ráda koťátka......ST
|
21.11.2013 - 14:12
ST...*
|
21.11.2013 - 14:10
tvé slovo má váhu zlata....cena je to veliká ST
|
21.11.2013 - 14:03
dobře je to napsané...T
|
21.11.2013 - 14:01
díky za další rýmování.....ST
|


