jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
02.11.2013 - 05:44
Lilith: I já jsem si myslela, že celý život protančím.
02.11.2013 - 05:42
kasparoza: díky......Tvůj názor sdílím s Tebou.
02.11.2013 - 05:38
René Vulkán: Také bych myslela na valčík.
02.11.2013 - 05:34
Psavec: Dota Slunská: carodejka: la loba: labuť: jc senior: krizekkk: myšlenka pouhá: je velkým štěsím milovat a být milován. Vám všem díky a žijte v lásce.
24.10.2013 - 12:46
Když mi je smutno tak si přečtu Tvé básně a hned jsem ráda na světě. ST
24.10.2013 - 12:41
Dobré je to. Kam na ty nápady chodíš? ST
24.10.2013 - 12:38
Je to pěkné.
24.10.2013 - 10:59
Piš dál. Je to pěkné a zajímavé. ST
18.10.2013 - 08:36
Bydlela jsem v Králíkách. Znám to tam. I já jsem byla na Sněžníku , ale to mi bylo 20 let. ST
18.10.2013 - 08:26
Je to krásné snění. ST
17.10.2013 - 16:11
Zaslouží si větší ocenění. ST a 1*
17.10.2013 - 16:08
Moc hezké. Četla jsem s velkým zaujetím. ST
05.10.2013 - 18:41
jako vždy....těžko hledám slova jak vyjádřit porozumění s Tvými básněmi...ST
24.09.2013 - 08:30
úžasné
24.09.2013 - 08:27
ST a dík za ta procítěná slova.
24.08.2013 - 17:15
ST
24.08.2013 - 17:13
ST
24.08.2013 - 17:08
Moc hezké. Realita života. ST
21.07.2013 - 09:16
vavaoko: Špáďa: severanka: básněnka: Díky Vám všem za milá slova.
20.07.2013 - 22:07
Líbí se mi i když je to smutné čtení. ST
1 ... 183|184|185|186|187|188|189|190|191 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku