jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.01.2014 - 23:50
Samota bolí ....Vám oběma přeju, abyste to nepoznali ST
|
09.01.2014 - 18:57
líbí se mi.....ST
|
07.01.2014 - 14:11
Zase jsi mě potěšil ST
|
07.01.2014 - 14:08
umíš kouzlit se slovy ST
|
07.01.2014 - 14:05
líbí se mi ST
|
07.01.2014 - 07:07
nádhera ST
|
07.01.2014 - 07:06
líbí se mi ST
|
05.01.2014 - 17:30
ST
|
05.01.2014 - 01:21
ST
|
04.01.2014 - 13:39
pěkné...ST
|
30.12.2013 - 21:58
ten poslední řádek hovoří za všechny bezdomovce.....ST
|
30.12.2013 - 21:55
také chci věřit, že příští rok bude lepší......ST
|
27.12.2013 - 23:26
líbí se mi...ST
|
25.12.2013 - 21:18
dobře zveršované ST
|
25.12.2013 - 10:53
pohodové a klidné svátky přeje Jitka
|
25.12.2013 - 08:27
přání, které zavonělo a potěšilo....ST*
|
25.12.2013 - 02:04
moc pěkné....ST
|
24.12.2013 - 17:59
umíš to krásně napsat......také Tobě přeju hezké svátky....ST
|
24.12.2013 - 17:56
také Tobě přeju pohodové svátky.....ST
|
24.12.2013 - 13:03
rádá čtu Tvé verše, vždy mně zlepší náladu....tak Tobě i rodině přeju hezké svátky.....ST*
|


