M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
03.12.2020 - 19:29
Kajuta: Díky, a zdravím ze Stínadel.
|
03.12.2020 - 19:28
Předjitřní bdění mne učilo psát...
|
03.12.2020 - 19:18
Dobrá modlitba.
|
03.12.2020 - 19:17
Čarovně působivé, díky.
|
03.12.2020 - 19:09
Já ji vidím...
|
03.12.2020 - 19:00
Květko, vykvetla Ti slova...
|
03.12.2020 - 18:57
Pěkně odlité.
|
03.12.2020 - 18:51
Zajímavé.
|
03.12.2020 - 18:49
Milé...
|
03.12.2020 - 18:45
Napsal bych to úplně stejně jako Vavaoko.
|
03.12.2020 - 01:09
;O)
|
03.12.2020 - 01:07
;O)
|
03.12.2020 - 01:05
Pěkná modlitba...
|
03.12.2020 - 01:03
Wau, co verš, to perla.
|
24.11.2020 - 18:49
Gándhí: Já taky, uf. Díky.
|
21.11.2020 - 22:51
Lilith: Díky za nakouknutí. A zdalipak je něco vidět? ;O)))
|
21.11.2020 - 22:47
René Vulkán: Lilith: Jéééé, děkuju. ;o)
|
21.11.2020 - 22:45
Spousta prostorů k zadumání, díky.
|
21.11.2020 - 22:41
Chladivá krása,
až srdce jásá... |
21.11.2020 - 22:35
Ač nemá již korunu král,
ve vzpomínkách žije dál. Pěkné vzpomínání. |


