M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
05.02.2021 - 15:08
Gándhí: Haikusutra – To je krásný slovo. Bál jsem se, že v tom haiku nikdo neuvidí, děkuju.
05.02.2021 - 14:58
Lilith: Jé, to je na tom právě tak pěkné... Jedna jen špitne, druhá to vykřičí. ;O)
05.02.2021 - 14:52
Lilith: Jé, děkuju. Já už mám dnešní náladu týden. Tak jsem dnes alespoň podpořil malý pivovar. ;O)
05.02.2021 - 14:49
Jo, to je dobrý. A Vavaoko má pravdu. Tedy:

V poli jeviště
orchestr černých fraků
všichni sólisté
04.02.2021 - 11:04
zenge: Gándhí: Děkuju, tuláci.
04.02.2021 - 11:01
Je to tak milé, že se mi do toho až závist vkrádá.
03.02.2021 - 20:39
Pěkné, ač depresivní.
03.02.2021 - 20:33
Takové uzené krevety, ústřice v trojobalu a kalamáry ve smetanové omáčce, To je bezva námět nejen na veršování...
03.02.2021 - 09:50
Tvá studená není chladná.
03.02.2021 - 09:48
I o jaru za rohem,
až za tím druhým, třetím,
dá se psát,
i o slunci v sauně mlhy,
nebo v nás,
jde do veršů dát...

Pěkný, Květko.
03.02.2021 - 09:44
vavaoko: Lilith: Květka Š.: Je s Vámi příjemné posezení, díky. ;O)
03.02.2021 - 09:42
Psavec: divoženka1: Díky, to se jistě někdy potkáme.
02.02.2021 - 09:25
Je to pěkné, když oceán kolébá v tom správném rytmu. ;O)
01.02.2021 - 20:38
René Vulkán: To je roztomilé, že má Klárka takového sušinku, který nechlastá. ;O)
01.02.2021 - 20:36
Lilith: Děkuju, to je milé. To byl jen avizovaný malý detox. ;O)
01.02.2021 - 16:44
Co je šeptem,
nemusí být vždy s čertem.
Ale je to čertovsky pěkné.
01.02.2021 - 09:16
Výstižné. Snad by mohlo být i VIPstižné.
01.02.2021 - 09:14
Tolik nostalgie? Vypadá ale dobře.
01.02.2021 - 09:11
Však ty si ji srovnáš... Pěkné.
01.02.2021 - 09:10
Jen škrtnout...
1 ... 84|85|86|87|88|89|90|91|92 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku