M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
07.12.2020 - 23:38
Zavonělo...
|
07.12.2020 - 23:33
Až si to přečtu příště, zase najdu něco nového.
|
07.12.2020 - 23:28
Květka Š.: Lilith: Dámy, děkuju za návštěvu na vysočině.
|
07.12.2020 - 23:27
Verena: Psavec: Lilith: divoženka1: Díky za nakouknutí do mé pocitové kuchyně.
|
07.12.2020 - 23:23
Hanka je tak ošklivá
že Karel s ní nic nemívá i ona využije hypnozy aby sahat ji chtěl na kozy teď zdá se mu oslnivá |
06.12.2020 - 19:22
To je tak nakažlivé povzdechnutí, že z toho kouká nová pandemie. A až si povzdechnou i holky, dojde i na damdemii.
|
06.12.2020 - 19:18
Bl l l l l bý to není, je to hazky rozpustilý a praštěný.
|
06.12.2020 - 17:03
Za psí by tě nepeskoval ani pesimista s malým nejen kapesným. Je to pestré zpestření, a pestrobarevným kapesníkem mávám všem zde hafajícím psům.
|
06.12.2020 - 16:45
Áchych, áchych, jen bědování a lament
že v Čechách už nejsou žádní čerti, ti na tresty hříšníků a darebů experti, však kdyby byli, kde by byl parlament? |
06.12.2020 - 16:33
vavaoko: Ja, děkojo.
|
06.12.2020 - 16:32
Verena: Jako od Františka Řehořka... Díky za přivonění.
|
06.12.2020 - 16:31
Gándhí: No, proč ne, však nejsi ženská. ;O) Díky za nakouknutí.
|
04.12.2020 - 15:50
vavaoko: Díky za nahlédnutí. Jo, vlečňáky, kdo by je z té doby nepamatoval. Ale "tam" v těch kopcích se moc neuplatnily.
|
03.12.2020 - 22:14
Velmi krátká cesta. Líbí se mi.
|
03.12.2020 - 22:12
Velmi trefné.
|
03.12.2020 - 22:12
divoženka1: Děkuju. :O)
|
03.12.2020 - 20:24
René Vulkán: Díky, vzpomínky jsou jako převalující se ledovec, některé, utopené v čase, se vynoří až po půlstoletí.
|
03.12.2020 - 19:39
Milé jako vždy.
|
03.12.2020 - 19:36
Je to pěkné, ale už mlčím.
|
03.12.2020 - 19:33
Kajuta: Lup, děkuji, lup, snad i Tobě, lup, se lup lup líbilo.
|


