M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
21.11.2020 - 22:29
Krásný sen. Líbí se mi.
19.11.2020 - 18:05
Je to milé.
19.11.2020 - 18:00
Kohoutek na těkavé myšlenky by se někdy hodil. Kdekdo ho ale asi už má, neb chová se, jako by už dlouho nezatopil.
19.11.2020 - 13:19
Pěkné.
19.11.2020 - 13:17
Pobavilo.

...vedle Dána ležel Němec,
z něj už zbyl jenom límec,
o kus dál se válel Skot,
slyšet byl z něj larev hukot,
pod ním válela se Finka
s hlavou uříznutou po ramínka,
vedle ní tam půlka Španěla
příliš vábně nevoněla.
19.11.2020 - 12:55
Pěkný. I objevný, ani jsem nevěděl s čím souvisí slovo koherentní. ;o)
19.11.2020 - 12:46
Gándhí:
Dostat z klece ježka ven?
Kecy, kecy, kecy...
Dostat ho dovnitř,
to je fenomén,
právě tam ježek má píchat,
tedy, pokud je připraven...
...když natočíme nejdelší osten...

Díky za návštěvu.
16.11.2020 - 11:35
vavaoko: Díky za komentář. Snad máš pravdu, možná při tom chtělo nechvátat, ale asi to znáš - už jsem chtěl být hotový.
Tak jako je erekce i v životě nástrojem k příjemným chvilkám a hraní si, i tato Erekce byla nástrojem k hraní si se slovíčky. Třeba opravdu některá slovíčka nestojí tak, jak by stát mohla. Zapracuju na tom, a snad posléze i Tebe má Erekce víc potěší. ;O)
15.11.2020 - 22:48
Psavec: Lilith:
Zářivé díky
za bodíky-komentíky.
15.11.2020 - 22:46
Lilith: I já se musím usmívat, svá Lilinko červenající se. Děkuju.
15.11.2020 - 15:40
vavaoko: Květka Š.: Zasr. romantik: To víš, že bodíky chci. Pro mne jsou bodíky zářivé komentáře. Díky za ně. ;O)
15.11.2020 - 15:37
Ctirad Justus: Díky.
15.11.2020 - 15:08
Bezvadný turistický průvodce.

Jednou tam u dna
k hovnu hrníček
ví už vodníček
duše prázdná
15.11.2020 - 09:41
Pěkný.

Jak rád bych též uměl
zvládat stres
a lízat si koule
jako ten pes.
13.11.2020 - 19:22
Nevím jak jiní, když se chvíli dotýkám vzrostlého stromu, cítím jemné, velmi jemné mravenčení. Kdo to také vnímá?
13.11.2020 - 19:16
No jo, ale jít vpřed nemůžeme...
... když stojíme nad propasti.
13.11.2020 - 19:12
Plesám z Tvé víry.
12.11.2020 - 12:10
Špáďa:
Vytrasuješ ty mne stěží
v hájku ani na nábřeží,
potkal jsem blondýnku,
botky otřel jí o sukýnku...
12.11.2020 - 11:57
Účinek má na mne jiný
ten tvůj textík provinilý
pozastavím na chviličku
dám si malou štamprličku
12.11.2020 - 11:13
vavaoko: Děkuju. Prostě skvělý je kilt. I když, uznávám, ne tolik v této roční době.
1 ... 89|90|91|92|93|94|95|96|97 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku