M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
21.11.2020 - 22:29
Krásný sen. Líbí se mi.
|
19.11.2020 - 18:05
Je to milé.
|
19.11.2020 - 18:00
Kohoutek na těkavé myšlenky by se někdy hodil. Kdekdo ho ale asi už má, neb chová se, jako by už dlouho nezatopil.
|
19.11.2020 - 13:19
Pěkné.
|
19.11.2020 - 13:17
Pobavilo.
...vedle Dána ležel Němec, z něj už zbyl jenom límec, o kus dál se válel Skot, slyšet byl z něj larev hukot, pod ním válela se Finka s hlavou uříznutou po ramínka, vedle ní tam půlka Španěla příliš vábně nevoněla. |
19.11.2020 - 12:55
Pěkný. I objevný, ani jsem nevěděl s čím souvisí slovo koherentní. ;o)
|
19.11.2020 - 12:46
Gándhí:
Dostat z klece ježka ven? Kecy, kecy, kecy... Dostat ho dovnitř, to je fenomén, právě tam ježek má píchat, tedy, pokud je připraven... ...když natočíme nejdelší osten... Díky za návštěvu. |
16.11.2020 - 11:35
vavaoko: Díky za komentář. Snad máš pravdu, možná při tom chtělo nechvátat, ale asi to znáš - už jsem chtěl být hotový.
Tak jako je erekce i v životě nástrojem k příjemným chvilkám a hraní si, i tato Erekce byla nástrojem k hraní si se slovíčky. Třeba opravdu některá slovíčka nestojí tak, jak by stát mohla. Zapracuju na tom, a snad posléze i Tebe má Erekce víc potěší. ;O) |
15.11.2020 - 22:48
Psavec: Lilith:
Zářivé díky za bodíky-komentíky. |
15.11.2020 - 22:46
Lilith: I já se musím usmívat, svá Lilinko červenající se. Děkuju.
|
15.11.2020 - 15:40
vavaoko: Květka Š.: Zasr. romantik: To víš, že bodíky chci. Pro mne jsou bodíky zářivé komentáře. Díky za ně. ;O)
|
15.11.2020 - 15:37
Ctirad Justus: Díky.
|
15.11.2020 - 15:08
Bezvadný turistický průvodce.
Jednou tam u dna k hovnu hrníček ví už vodníček duše prázdná |
15.11.2020 - 09:41
Pěkný.
Jak rád bych též uměl zvládat stres a lízat si koule jako ten pes. |
13.11.2020 - 19:22
Nevím jak jiní, když se chvíli dotýkám vzrostlého stromu, cítím jemné, velmi jemné mravenčení. Kdo to také vnímá?
|
13.11.2020 - 19:16
No jo, ale jít vpřed nemůžeme...
... když stojíme nad propasti. |
13.11.2020 - 19:12
Plesám z Tvé víry.
|
12.11.2020 - 12:10
Špáďa:
Vytrasuješ ty mne stěží v hájku ani na nábřeží, potkal jsem blondýnku, botky otřel jí o sukýnku... |
12.11.2020 - 11:57
Účinek má na mne jiný
ten tvůj textík provinilý pozastavím na chviličku dám si malou štamprličku |
12.11.2020 - 11:13
vavaoko: Děkuju. Prostě skvělý je kilt. I když, uznávám, ne tolik v této roční době.
|


