M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
17.02.2021 - 23:02
TetaKazi: Chápu, mám to s delšími texty podobné. O to víc si cením Tvého komentáře.
|
14.02.2021 - 18:18
Proč pocit ten mám
že cibulí mísu krájím když na babičky vzpomínám? |
14.02.2021 - 18:09
Líbí se mi, má to atmosféru. Jen mi v duchu názvu (Aniž bych tím chtěl shodit či zesměšnít již napsané!) jako důsledek příčin vytanula ještě tato sloka:
Před polednem slyším slabé žbluňk a jen prázdné saně trčí ze zamrzlého rybníku, kde vysvobodila jsem ryby pod ledem. Stále sněží. |
14.02.2021 - 18:05
zenge: vavaoko: Psavec: Lilith: Květka Š.: divoženka1:
Díky Vám všem s přáním, ať už je konečně pod a ne v. ;O) |
11.02.2021 - 18:42
Gándhí:
Pár štamprdlat na ex a svítí oči i primalex |
11.02.2021 - 01:30
To že je nějaký hříšek?
To je na pohodu šek. |
11.02.2021 - 01:24
ST nejen básni Tvé, ale i Tobě.
to ty větry, ty mám z toho, že mám vítr z tamtoho, joj, psí hovna, ta hřejou ruce, taky vrazit si je do poklopce, jen je zahřát, u mladé roby, v kožišince, žádné svody, kaštan z ohně nestojí za mák ani, za druhé tahat, spálit dlani |
10.02.2021 - 12:14
Bezvadný. A s rozhledem.
|
10.02.2021 - 12:12
Milé až pohádkové. Jak mne při tom mohla napadnout taková blbost. Promiň.
Má ta milá dívka medvěda zda letního či ledního nevěda zeptala se moudrého děda zda prozkoumat jej je věda nechal tedy děd oběda však zkoumá jen bobra, běda! |
10.02.2021 - 11:55
divoženka1: Jo, jo, použil jsem je ještě v té aktualitě. ;O)
|
10.02.2021 - 11:54
Lilith: Kolik takových sobot zažijeme? Díky za zastavení se.
|
10.02.2021 - 11:51
divoženka1: Lilith: René Vulkán: vavaoko: zenge: Děkuju všem.
|
08.02.2021 - 14:25
René Vulkán:
v půli schodiště ohryzl červy z raků smrdí na míse |
08.02.2021 - 10:46
Tu si, s dovolením, dám do záložek.
|
08.02.2021 - 10:44
Kdybych to občas necítil podobně, asi bych napsal, že je to v mezikonci trochu depresivní. Ale není...
|
08.02.2021 - 10:38
vavaoko: Zde jsou pro mne jen přirovnáním k chtění nemožného, a k využití jsoucna. Jinak to cítím podobně jako ty. Za oknem ale krásné zůstanou, a jednu příjemnou emoci přece jen vzbuzují - těším se víc na jaro...
|
07.02.2021 - 11:32
Hejna vran letí
to bude krásných holek my odletíme |
05.02.2021 - 18:32
Toť povedená recese. Ta mne pobavila. Určitě pobavila víc, než ve stejném duchu, co jsou psány (jo, i mnou) vážně.
Hledal jsem v paměti další líbezná slůvka do rýmů, a z těch "na čtyři" jsem vytáhl jen tyto: Ach ta láska byla už za Jiráska nejedna je z ní vráska zná ji ta kráska plavovláska i ta tmavovláska ve vlasech má modráska i celá ta cháska toho páska co dal si práska by skryl, že je jen maska jeho sebeláska... Z tech "na tři" by byla dobrá lochneska, houska či bruska. I s vodoryskou by šlo lecos udělat. ;O) |
05.02.2021 - 15:38
Hmm, vděčné téma...
Jedna slečna z baru, ta vám měla páru, foukla mu do píštaly mrákoty ho ťaly nevejde se ani do hangáru Doslechl se jeden Čech, že ve světě z žen vyjde ech při sexu, a ve tváři mají nach, však jeho Češka říká jen ach, jende zkusí, co je na těch řečech. |
05.02.2021 - 15:14
Jo!
|


