M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
22.08.2021 - 12:53
V peřinách Tě zpívat,
to viděl bych tak rád...
21.08.2021 - 10:49
Lilith: Děkuji, Lil, snad jsi to četla v upnutých leginách... ;o)
17.08.2021 - 20:33
Besinka: Není smutný, to je jen jako. To se v sonetu může. ;o) A děkuju.
17.08.2021 - 20:30
Gándhí: Květka Š.: Lilith: Díky za odpovědi, taky myslím, že jsou.
17.08.2021 - 20:27
Rozkvetlá růže se smutným trnem...
17.08.2021 - 20:25
Povedené.
17.08.2021 - 20:03
Bude mi ctí.. ;o)
17.08.2021 - 20:02
Pěkný. (Nemá být slůně?)
17.08.2021 - 19:55
života střípky
zapadlé mezi tečky
prozradí víc než
odložené šatečky
17.08.2021 - 19:46
V kontextu textu si připadám vykolejený. ;o)
17.08.2021 - 19:44
Ty v tom pěkně plaveš... ;o)
13.08.2021 - 11:08
:o)
13.08.2021 - 11:06
čundrovně milé
13.08.2021 - 10:51
Lilith: Květka Š.: Děkuju moc.
09.08.2021 - 17:07
Gándhí: Tak, tak, nebo:

Kuchař na houby
ten, který neznaje jej,
vyhodíl lanýž.

A děkuju.
09.08.2021 - 11:59
Díky, jitko.
09.08.2021 - 11:58
Vnady bez závady - to je pěkný obrat,
Mám volnou postýlku - to je zase pěkná výzva... ;o)
09.08.2021 - 11:54
Besinka: Já mám zase někdy pocit, že mluvím s autory obrazů a grafik...
09.08.2021 - 11:54
To je moc pěkné. A Tvými výrazy přemýšloidní. Až jsem si to vše, i s těmi pastelkami, představoval na plátně...
09.08.2021 - 11:17
Motýl či můra, Hanka či Anka,
pořád lepší než kudlanka...
;o)
1 ... 69|70|71|72|73|74|75|76|77 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku