M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
25.10.2021 - 21:58
Stromy vítr oholil
pěšinku jim učesal
pak znaven klesl
25.10.2021 - 21:55
Jo.
25.10.2021 - 21:54
Černobílé a není to černobílé.
25.10.2021 - 21:45
Prý je to na draka,
myslí si kluci malí,
postavit vlastního draka,
že už to neumí.
25.10.2021 - 21:31
Dědkové, když byli malí, na hrdiny si hráli
z knih, ať byl to Vinnetou či Čuk a Gek,
Dnes, po letech, když skotačí, si hrají,
jde to ztuha, jak indiáni rudnou,
a pak jen šuk – a hek.
25.10.2021 - 21:25
Umět to, napíšu to nějak tak. ;o)
25.10.2021 - 21:21
Začíná to jako pánská poezie, ale je to optimistické. ;o)
25.10.2021 - 21:19
Při při se sebou, vzepři se sobě. Ty to dáš.
25.10.2021 - 21:02
Kápnu božskou - líbí.
14.10.2021 - 17:26
zenge: Psavec: Lilith: Květka Š.: Dota Slunská: Děkuji Vám všem. Tak snad na jaře...
22.09.2021 - 10:32
Té noci do rána on jí
sliboval a krev ji pil,
teď ona jemu pije krev,
že navěky, už pochopil.
22.09.2021 - 10:13
s pohledem na ní
slůvka vyznání
šepotem do ouška
lásky ne troška
22.09.2021 - 09:58
Wau, to je dost dobrý...
22.09.2021 - 09:56
Myslím si, že va.
22.09.2021 - 09:52
Jen pár znaků pošlu ti,
dvojtečku, a když mrknu, středník dám,
pak velké O, vždyť víš jak vypadám,
a konec závorky. Asi nemnoho dávám ti.

Tak už obrať svou závorku,
ta začáteční ti vůbec nesluší, to znáš,
a víc, když do zrcadla s ní se podíváš.
obrať jí, jedno zda na střed či do praporku.

Tak si oprav závorku.
22.09.2021 - 09:46
Milé. Potěšilost, pěkné slůvko. A nepraktické? na věku přece nezáleží a na postavení jen u pánů...
22.09.2021 - 09:22
Lilith: Besinka: Dámy, děkuju. ;o)
18.09.2021 - 14:32
Pěkné. Mé větry nejsou tak rozverné...
18.09.2021 - 14:29
Poklona.
18.09.2021 - 14:24
Jak se to dělá? Prozraď ty mi
do tuctu řádků
naložit tolik, tolik, tolik
drama, poezie, i pantomimy?
1 ... 66|67|68|69|70|71|72|73|74 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku