M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
09.08.2021 - 11:10
a smyslná...
|
09.08.2021 - 11:06
Když nic jiného, alespoň první verš bych rád i viděl... ;o)
|
09.08.2021 - 11:05
Cukrdlo a máměráda, to stojí i za cukrovku. ;O)
|
09.08.2021 - 11:01
René Vulkán: Květka Š.: Besinka: Děkuji, a je mi potěšením.
|
09.08.2021 - 11:00
TetaKazi: Děkuji, bylo mi potěšením.
|
06.08.2021 - 00:42
René Vulkán: Děkuji, jsem polichocen. ;o)
|
06.08.2021 - 00:42
Lilith: Květka Š.:
Děkuji, dámy, je to od Vás tak milé, zvěčním Vás v díle. |
05.08.2021 - 11:00
Psavec: Besinka: Děkuju, jsou to ale jen vejškrabky, které se do buchet moc nehodí. A těch vejškrabků mám plnou díži...
|
05.08.2021 - 10:54
Milá poklona... Pěkný.
|
05.08.2021 - 10:52
Tvá spirála je až k zatočení hlavy...
|
05.08.2021 - 10:42
Tetelivé chvění pocitu a chvíle...
|
05.08.2021 - 10:40
Tolik optimismu ve verších... Jen doufám, že jsi do nich nedala všechen, a trocha Ti zbyla. Pěkný.
|
05.08.2021 - 10:36
Test neprošel, škoda...
|
05.08.2021 - 10:34
Smíš. Držím palce.
|
05.08.2021 - 10:32
Pěkný.
|
05.08.2021 - 10:29
Samota není tak zlá, osamocení je horší. Ale Tvá samota je spíše osamocením...
|
05.08.2021 - 10:27
Plynule plyne jako puštěný plyn,
pěkně při zemi, u dna, jako splín... Líbí. |
05.08.2021 - 10:18
Když klín ji vlhne pivem,
to je holka, tu si vem... |
05.08.2021 - 10:15
Květka i květy
mile vykvetly. |
04.08.2021 - 11:28
Lilith: Děkuju ;o)
|


