M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře uživatele :
08.11.2021 - 19:07
Pro spor úsporné a nesporné
|
08.11.2021 - 19:05
Jsi kniha, ze které se dá číst,
jsi kniha, do které se dá i psát... |
08.11.2021 - 18:47
Ani podzim není na draka...
|
08.11.2021 - 18:40
Dota Slunská: Ten děsí... Díky.
|
03.11.2021 - 10:52
Milé
|
03.11.2021 - 10:44
Gándhí: Díky, to je milé.
|
01.11.2021 - 12:05
Zvláštně prozářené.
|
01.11.2021 - 12:01
Až jsem z toho zasténal. V překladu - pěkné je to.
|
31.10.2021 - 16:05
Wau, hmm...
|
31.10.2021 - 16:04
Smutnomilé... Až chci udělat ťuk, ťuk, ťuk...
|
31.10.2021 - 16:01
Moc pěkně napsané. Jako bych u toho byl.
|
28.10.2021 - 13:09
Besinka: Květka Š.: Děkuji za nahlédnutí. ;o)
|
28.10.2021 - 13:08
xlps: Spánek je úžasný. Jen by neměl být přespříliš dlouhý... ... do další inkarnace.
|
28.10.2021 - 13:06
Trošku v tom cítím i přelom optimizmu s rezignací. Pletu se?
|
28.10.2021 - 12:58
Moc povedené a princeznovské.
|
28.10.2021 - 12:55
Za pravdu ti dám,
a asi nebudu sám, že doma je doma, a čas plyne jako voda. |
28.10.2021 - 12:53
Když tě objímám
hřeji tě i tam při hrách před usnutím s tebou usínám sen ti promítám pod víčka snu mávnutím |
28.10.2021 - 12:31
Milé jako podkova pro štěstí.
|
28.10.2021 - 12:27
Jaruška: Děkuju, a ano - očekávání - toť základní veličina lidského vnímání světa...
|
28.10.2021 - 12:20
Jaruška: Děkuju, bylo mi potěšením, kiltem na pozdrav mávám.
|


