M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře uživatele :
27.05.2022 - 13:39
Milé, krásně se čte,
leč Lidsto, tak jako čert, nikdy nespí... ;o) |
27.05.2022 - 12:25
Lilith: Květka Š.:
Ten, který sám je balvan, však energie prost je i síly, dámy, děkuje Vám za vaše pozastavení milý. |
21.05.2022 - 19:41
Měly dneska pnutí
nejen mraky tvé střevo básnické ho mělo taky |
21.05.2022 - 19:39
Taková od srdce...
|
21.05.2022 - 19:38
Kdyby alespoň mládí za rohem udělalo baf, že jo?
|
21.05.2022 - 19:37
Vlní a svíjí se jako klubko zmijí
za svíjení těla do rytmu ústa vyjí s nastudovaným tancem svatého Víta angažmá v ordinaci lékaře vítá |
21.05.2022 - 16:46
Tobě ne mnoho podobné, ale stejně dobré.
|
21.05.2022 - 16:40
René Vulkán: Psavec: Lilith: Květka Š.: divoženka1: CULIKATA:
Děkuji moc a moc všem vám, a ještě pár slov k dobru dám, čas je jako časovaná bomba, i jako časem zanedbaná plomba, je snem být pánem komu říká se čas, a noční můrou když zbyde jen ďas, a pouze od paní Smti pochvalu máte, když včas příjdete, a nic již nečekáte. |
21.05.2022 - 16:25
René Vulkán: Lilith: CULIKATA: Děkuji, stavte se na košt.
|
21.05.2022 - 16:23
René Vulkán:
A pozval ji na náplavku, tu holku, kde u řeky za šera, na bradavku kápnul ji omamnou voňavku. A to děvče, ta holka dí, voňavý svět, teď jsi na to kápnul, jsi stvořil z mých nul, teď ty se mnou, a já s tebou budeme cool... Díky Ti, René |
13.05.2022 - 22:52
Uplatit Chárona?
Není tolik obolosů na takovou výhru losu... |
13.05.2022 - 22:47
Templáři to měli horší...
|
13.05.2022 - 22:38
Roztomilé. Zavzpomínal jsem i na junáckou hůl a gnómóny.
|
13.05.2022 - 22:35
Pěkná magie.
|
13.05.2022 - 22:32
Taky mne to rozchechtalo. Než jsem si všimnul, že jsou to moje slipy.
|
13.05.2022 - 22:27
Ta přímo prýští.
|
13.05.2022 - 22:21
Pohádka
|
13.05.2022 - 22:19
Tvé hrátky opičí,
to je ale výborné |
13.05.2022 - 22:06
Opravdu pěkné to...
|
13.05.2022 - 22:03
CULIKATA: Děkuji, a omlouvám se za tu husinu. Tento text je ze souboru povídek a pohádek o smrti s názvem Smrti, smrď. Ne, že by mne toto téma nějak přitahovalo, ale je všudypřítomné. Tak se z toho vypisuji.
|


