M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 703
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
03.06.2022 - 16:52
po operaci chybí mi dolní končetina
a ani stát teď pořádně nemohu
předepsala mi na to viagru doktorka Tina
ať stojí to jinde, když nemohu na nohu
03.06.2022 - 16:26
Tak trochu zrychlení volného pádu, co?
03.06.2022 - 16:23
Až jsem z toho všeho dostal chuť na zmrzku.
03.06.2022 - 16:21
Do žínky... ST
03.06.2022 - 16:18
Kdo by to nebral?
03.06.2022 - 16:16
Kampak jít?
No, přeci s námi!
03.06.2022 - 16:14
Pěkně jsi si máknul.
01.06.2022 - 23:57
... a náladová pohádka.
01.06.2022 - 23:54
:o)))
01.06.2022 - 15:27
Dota Slunská: Joj, to i mne. Když jsem tam jednou seděl v trávě a maloval, nejen genius loci byl až hmatatelný.
Děkuju.
01.06.2022 - 15:24
Inspirativní...

říkala mi stará
kdybych furt nepil
tak by mi i dala
a tak pyjem, pyjem, pyjem
01.06.2022 - 15:16
Na šňůře matka visí
cérečka na to hledí a dumá
jak pak to asi souvisí
s tím, že šroubek kdes bloumá
01.06.2022 - 01:24
Jen patnáct miliard zavřených víček...
01.06.2022 - 01:16
Děkuji, Lil.
27.05.2022 - 14:34
když kalné je ráno
buď sluncem sobě
a slunce tebou
hřejí tváře obě
27.05.2022 - 14:22
Jo, té kočce, co se nestydí
vidět je i kožíšek, no vše,
ona totiž neví, že ji kluci vidí
večer k oknu vzhlédnuvše.
27.05.2022 - 14:06
Takyzemědělec...

Už je jaro, tak honem, honem,
onanuje Jura nad záhonem,
prý je třeba zasít semeno,
no, on byl Jura vždy vemeno,
v blbostech je rekordmanem.
27.05.2022 - 13:52
Básník zasněně při snídani
o chutí budoucnosti básní
však tak dlouho před obědem
snídani mu zatím někdo sní
27.05.2022 - 13:44
Pěkné to.
27.05.2022 - 13:43
Pěkná malovaná.

Láska není chtíč?
Často přemýšlím co je to láska.
Teď ještě budu přemýšlet co je to chtíč.
1 ... 49|50|51|52|53|54|55|56|57 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku