M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 703 |
Komentáře uživatele :
03.06.2022 - 16:52
po operaci chybí mi dolní končetina
a ani stát teď pořádně nemohu předepsala mi na to viagru doktorka Tina ať stojí to jinde, když nemohu na nohu |
03.06.2022 - 16:26
Tak trochu zrychlení volného pádu, co?
|
03.06.2022 - 16:23
Až jsem z toho všeho dostal chuť na zmrzku.
|
03.06.2022 - 16:21
Do žínky... ST
|
03.06.2022 - 16:18
Kdo by to nebral?
|
03.06.2022 - 16:16
Kampak jít?
No, přeci s námi! |
03.06.2022 - 16:14
Pěkně jsi si máknul.
|
01.06.2022 - 23:57
... a náladová pohádka.
|
01.06.2022 - 23:54
:o)))
|
01.06.2022 - 15:27
Dota Slunská: Joj, to i mne. Když jsem tam jednou seděl v trávě a maloval, nejen genius loci byl až hmatatelný.
Děkuju. |
01.06.2022 - 15:24
Inspirativní...
říkala mi stará kdybych furt nepil tak by mi i dala a tak pyjem, pyjem, pyjem |
01.06.2022 - 15:16
Na šňůře matka visí
cérečka na to hledí a dumá jak pak to asi souvisí s tím, že šroubek kdes bloumá |
01.06.2022 - 01:24
Jen patnáct miliard zavřených víček...
|
01.06.2022 - 01:16
Děkuji, Lil.
|
27.05.2022 - 14:34
když kalné je ráno
buď sluncem sobě a slunce tebou hřejí tváře obě |
27.05.2022 - 14:22
Jo, té kočce, co se nestydí
vidět je i kožíšek, no vše, ona totiž neví, že ji kluci vidí večer k oknu vzhlédnuvše. |
27.05.2022 - 14:06
Takyzemědělec...
Už je jaro, tak honem, honem, onanuje Jura nad záhonem, prý je třeba zasít semeno, no, on byl Jura vždy vemeno, v blbostech je rekordmanem. |
27.05.2022 - 13:52
Básník zasněně při snídani
o chutí budoucnosti básní však tak dlouho před obědem snídani mu zatím někdo sní |
27.05.2022 - 13:44
Pěkné to.
|
27.05.2022 - 13:43
Pěkná malovaná.
Láska není chtíč? Často přemýšlím co je to láska. Teď ještě budu přemýšlet co je to chtíč. |


